...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Elektroninė prekyba: kaip išvengti teisinių iššūkių?

Įvykęs renginis

Elektroninė prekyba: kaip išvengti teisinių iššūkių?

Verslams, norintiems išlikti dabartiniu karantino periodu, tenka skubiai perkelti savo prekes ar paslaugas į elektroninę erdvę, o kartais – net ir pakeisti verslo kryptį. Natūralu, kad, situacijai vystantis itin sparčiai, ne kiekvienas spėja apgalvoti tam tikrus praktinius bei teisinius niuansus. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkeliant savo verslą į elektroninę erdvę? Balandžio 16 d. Saulėtekio […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Verslams, norintiems išlikti dabartiniu karantino periodu, tenka skubiai perkelti savo prekes ar paslaugas į elektroninę erdvę, o kartais – net ir pakeisti verslo kryptį. Natūralu, kad, situacijai vystantis itin sparčiai, ne kiekvienas spėja apgalvoti tam tikrus praktinius bei teisinius niuansus. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkeliant savo verslą į elektroninę erdvę?

Balandžio 16 d. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologių parko organizuojamo internetinio seminaro metu, Žabolienė ir partneriai METIDA teisininkas Paulius Milkevičius pristatys taisykles, kurių žinojimas gali padėti lengviau ir saugiau pradėti ar toliau vystyti veiklą internete.

Renginys vyks internetu, ”Zoom” platformoje.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.