...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

E-KOMERCIJA ’17 – KONFERENCIJOS PRANEŠIMŲ RINKINYS

Įvykęs renginis

E-KOMERCIJA ’17 – KONFERENCIJOS PRANEŠIMŲ RINKINYS

,

KUO YPATINGA ŠI KONFERENCIJA? „Dabar pirkėjai perka, ne produktą, o paveikslėlį ir jausmą jame…“ – taip taikliai viena iš pranešėjų apibūdino vyraujančias elektroninės komercijos tendencijas. Ši konferencija perteikia ne tik ilgametę pranešėjų praktinę patirtį, bet kartu užčiuopia šiandienos aktualijų pulsą ir parodo, ką bei kaip turėsime daryti ateityje, norėdami koja kojon žengti su augančia elektronine […]

Kaina: 49.00

  • 2017-12-01/2017-12-3100:00/23:59
  • Nėra
  • Bilietai: 49.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

KUO YPATINGA ŠI KONFERENCIJA?
„Dabar pirkėjai perka, ne produktą, o paveikslėlį ir jausmą jame…“ – taip taikliai viena iš pranešėjų apibūdino vyraujančias elektroninės komercijos tendencijas.

Ši konferencija perteikia ne tik ilgametę pranešėjų praktinę patirtį, bet kartu užčiuopia šiandienos aktualijų pulsą ir parodo, ką bei kaip turėsime daryti ateityje, norėdami koja kojon žengti su augančia elektronine rinka.

Konferencijoje išskiriamos dvi pagrindinės kryptys: INTERNETO RINKODARA ir ELEKTRONINĖ KOMERCIJA, o klausytojų patogumui pažymima, kas labiau tinka pradedantiesiems bei į ką reiktų atkreipti dėmesį pažengusiems, todėl aktualaus ir pritaikomo turinio sau atras kiekvienas. Tarp 25 pranešėjų rasite jau gerai pažįstamų veidų bei tų, kurie dar tik pradeda viešai skleisti naujas idėjas.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.