...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Dell Technologies Forum

Įvykęs renginis

Dell Technologies Forum

Vienos dienos nemokama konferencija „Dell Technologies Forum“, bendradarbiaujant su „Intel“ ir „Microsoft“, persikelia į virtualiąją erdvę. Renginyje bus dalinamasi naujausiomis įžvalgomis apie skaitmeninius verslo sprendimus: nuo debesijos ir dirbtinio intelekto iki nuotolinio darbo bei duomenų inovacijų. Daugiau nei 30 pranešėjų, tarp kurių – „Dell Technologies“ tarptautinės rinkos prezidentas Aongus Hegarty, Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos (EMEA) […]

Kaina: Nemokamai

  • 2020-11-2610:30-14:00
  • Online
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Vienos dienos nemokama konferencija „Dell Technologies Forum“, bendradarbiaujant su „Intel“ ir „Microsoft“, persikelia į virtualiąją erdvę. Renginyje bus dalinamasi naujausiomis įžvalgomis apie skaitmeninius verslo sprendimus: nuo debesijos ir dirbtinio intelekto iki nuotolinio darbo bei duomenų inovacijų.

Daugiau nei 30 pranešėjų, tarp kurių – „Dell Technologies“ tarptautinės rinkos prezidentas Aongus Hegarty, Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos (EMEA) regiono prezidentas Adrian McDonald, Rytų ir Vidurio Europos regiono viceprezidentė ir generalinė direktorė Anja Monrad, Rytų ir Vidurio Europos regiono rinkodaros vadovė Katerina Athanasopoulou.

Trys pagrindinės temos:  lanksti IT infrastruktūra, skaitmeninė darbo vieta ir duomenimis paremtos inovacijos. Pranešėjai diskutuos, kaip pažangios technologijos gali padėti įmonėms greičiau prisitaikyti prie besikeičiančios verslo aplinkos, išlikti lanksčioms ir patenkinti klientų poreikius pasaulyje, kur duomenys įgauna vis didesnę reikšmę.

Dėmesys skiriamas Vidurio ir Rytų Europos regione veiklą vykdantiems verslams, tarp kurių ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos įmonės, ir jų skaitmeniniams iššūkiams.

Daugiau informacijos apie renginį, jo metu vyksiančias diskusijų sesijas ir nemokamą registracijos formą rasite šiame tinklalapyje.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.