...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Darbo kodekso pokyčiai ir naujos prievolės darbdaviui

Įvykęs renginis

Darbo kodekso pokyčiai ir naujos prievolės darbdaviui

Rugpjūtį įsigaliojusios naujos Darbo kodekso nuostatos įveda daugiau liberalumo į darbdavio ir darbuotojo santykius. Koronaviruso pandemijos kontekste tai savalaikis ir reikalingas pokytis. Savo ruožtu, darbdaviui tai prievolė tinkamai įdiegti naujas nuostatas ir užtikrinti jų įgyvendinimą, o kai kuriais Darbo kodekso pakeitimų atvejais suteikia galimybes nutraukti faktiškai nebeįmanomus tęsti darbo santykius. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Rugpjūtį įsigaliojusios naujos Darbo kodekso nuostatos įveda daugiau liberalumo į darbdavio ir darbuotojo santykius. Koronaviruso pandemijos kontekste tai savalaikis ir reikalingas pokytis. Savo ruožtu, darbdaviui tai prievolė tinkamai įdiegti naujas nuostatas ir užtikrinti jų įgyvendinimą, o kai kuriais Darbo kodekso pakeitimų atvejais suteikia galimybes nutraukti faktiškai nebeįmanomus tęsti darbo santykius.

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko drauge su „AAA Law“ organizuojamo internetinio seminaro metu ekspertė Daiva Apšegienė pristatys šiuos ir kitus Darbo kodekso pakeitimus:
- Darbas nuotoliniu būdu: kaip jį įgyvendinti privalo darbdavys?
- Darbo sutarties nutraukimas: terminuotos darbo sutarties nutraukimo atvejai, darbo sutarčių nutraukimo, nesant darbo sutarties šalių valios, pakeitimai
- Laikinojo darbo ir laikinojo įdarbinimo įmonių reglamentavimas: kokios naujovės?
- Atostogų tvarka: kaip keičiasi kasmetinių ir nemokamų atostogų įgyvendinimas?
- Darbo užmokesčio nustatymo pakeitimai: kokios tvarkos privalu laikytis darbdaviui?

„AAA Law“ yra verslo ir intelektinės nuosavybės teisės profesionalai. Pranešėja Daiva Apšegienė - darbo teisės, autorių teisių ir žiniasklaidos teisės ekspertė. Iki prisijungdama prie „AAA Law“, Daiva 16 metų formavo LRT teisinę politiką ir daugiau nei dešimtmetį vadovavo LRT Teisės skyriui.

Renginys vyks internetu, ”Zoom” platformoje.
Būtina registracija.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.