...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Brand Out 2017

Įvykęs renginis

Brand Out 2017

,

Niekas negali suteikti tiek įžvalgų, žinių bei pasitikėjimo plėsti verslą kaip tikslinga konferencija rinkodaros atstovams. Nesvarbu kaip sėkmingai jaučiatės, visada galima augti bei tobulėti, o galimybe susitikti su savo srities profesionalais – būtina pasinaudoti. Susitikimas su konferencijos dalyviais ir pranešėjais suteikia įžvalgų, patarimų, tendencijų, kuriuos galbūt praleidote, o tai gali padėti jums nukreipti verslą tinkama […]

Kaina: 29.00

  • 2017-01-3016:00/20:00
  • Nėra
  • Bilietai: 29.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Niekas negali suteikti tiek įžvalgų, žinių bei pasitikėjimo plėsti verslą kaip tikslinga konferencija rinkodaros atstovams. Nesvarbu kaip sėkmingai jaučiatės, visada galima augti bei tobulėti, o galimybe susitikti su savo srities profesionalais – būtina pasinaudoti. Susitikimas su konferencijos dalyviais ir pranešėjais suteikia įžvalgų, patarimų, tendencijų, kuriuos galbūt praleidote, o tai gali padėti jums nukreipti verslą tinkama linkme. Toks ir yra mūsų tikslas!

Konferencijos pranešimus skaitys įvairios patirties įgiję rinkodaros atstovai, nekartą nustebinę savo klientus išskirtiniais sprendimais. Pranešėjai konferencijos metu pasidalins savo patirtimi, sukauptomis žiniomis bei pasidalins itin naudingais patarimais!

Šioje konferencijoje būtina sudalyvauti, jeigu:

*Rinkodara – Jūsų sieloje;
*Esate atsakinga (-as) už rinkodarą įmonėje;
*Dirbate įmonės rinkodaros skyriuje;
*Domitės rinkodaros naujovėmis. Ieškote naujų rinkodaros sprendimų? Siekiate išsiskirti iš minios? Norite maloniai nustebinti klientus/ vartotojus/ konkurentus?

Jei nors kartą atsakėte TAIP, BRAND OUT - tai ko JUMS reikia!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.