...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

3 praktiniai metodai, kaip formuoti, ugdyti ir įgalinti pardavimo komandą?

Įvykęs renginis

3 praktiniai metodai, kaip formuoti, ugdyti ir įgalinti pardavimo komandą?

,

Kaip užtikrinti nuolatinį ir stabiliai augantį pardavimų srautą? Ko gero vienas iš svarbiausių klausimų (jei ne pats svarbiausias), į kurį atsakymų ieško kiekvienos kompanijos vadovas. Ypač dabar, kai konkurencija tiek dėl klientų, tiek dėl stiprių pardavimo specialistų vis didėja, vadovo meistriškumas pritraukti ir įgalinti tinkamus žmones bei optimaliai išnaudoti pardavimams skirtus resursus yra ypatingai svarbus. […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-05-29/2018-05-2909:00/12:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Kaip užtikrinti nuolatinį ir stabiliai augantį pardavimų srautą? Ko gero vienas iš svarbiausių klausimų (jei ne pats svarbiausias), į kurį atsakymų ieško kiekvienos kompanijos vadovas. Ypač dabar, kai konkurencija tiek dėl klientų, tiek dėl stiprių pardavimo specialistų vis didėja, vadovo meistriškumas pritraukti ir įgalinti tinkamus žmones bei optimaliai išnaudoti pardavimams skirtus resursus yra ypatingai svarbus. Seminare gausite praktinių ir lengvai pritaikomų įžvalgų, leisiančių be papildomų investicijų padidinti pardavimo komandos efektyvumą ir rezultatus.

Seminaro temos:

  • Pardavimo komandos formavimas: praktinės įžvalgos, kaip išsirinkti jūsų komandai (produktui/paslaugai) tinkamiausius pardavimo specialistus? Kaip apskirstyti užduotis ir prioritetus tarp pardavimo komandos narių?
  • Pardavimo specialistų darbo organizavimas ir kontrolė: kokius veiksmų ir rezultatų rodiklius verta nustatyti ir kodėl? Kaip pardavimo veiksmų kontrolę padaryti efektyvią ir motyvuojančią? Kaip dažnai ir kokiu būdu aptarti rezultatus ir inicijuoti reikiamas korekcijas?
  • Pardavimo specialistų ugdymas: su kokiais iššūkiais dažniausiai susiduria pardavimo specialistai? Kokie ugdymo metodai tinkamiausi skirtingoms problemoms spręsti?

Seminarą veda Tomas Jocius. Dabar Tomas vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau 40 metų padeda vadovams siekti aukščiausio meistriškumo, o pardavimai ir pardavimų vadyba jau 14 metų yra Tomo kasdienės veiklos dalis. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir yra sertifikuotas NLPTM treneris (The Society of NLP™ Licensed Practitioner, Master and Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas. Daugiau informacijos - https://www.linkedin.com/in/tomas-jocius-a938354b/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.