...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Interneto pinklės: kaip apsaugoti autorių teises?

Įvykęs renginis

Interneto pinklės: kaip apsaugoti autorių teises?

,

Advokatų profesinė bendrija “Žabolienė ir partneriai METIDA” kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi kviečia į nemokamą renginį, kurio metu diskutuosime apie autorių kūrybą ir jų apsaugą internete. Ar tikrai visas turinys, randamas internete yra nemokamas? Kada gali būti pavojinga viešai skelbti ne savo kūrinį skaitmeninėje erdvėje ir kas laukia pažeidėjų už neteisėtai viešai […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Advokatų profesinė bendrija “Žabolienė ir partneriai METIDA” kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi kviečia į nemokamą renginį, kurio metu diskutuosime apie autorių kūrybą ir jų apsaugą internete. Ar tikrai visas turinys, randamas internete yra nemokamas? Kada gali būti pavojinga viešai skelbti ne savo kūrinį skaitmeninėje erdvėje ir kas laukia pažeidėjų už neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį? Ir kaip elgtis kūrinių autoriams, norintiems apsaugoti savo nuosavybę? Kiekvienas pranešimas – trumpa istorija apie savo patirtį: autorių kūrybą ir teises, viešai paskelbtus ar pavogtus kūrinius.

Renginio programa:

9:00 – 9:30 Dalyvių registracija ir pasitikimo kava

9:30 – 10:00 Dainius Radzevičius, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas | Kodėl (ne) verta (ne) būti ir (ne) kurti internete? Žurnalisto požiūris

10:00 - 10:30 Erikas Saukalas, advokatų profesinės bendrijos "Žabolienė ir partneriai METIDA" advokatas | Kaip apsaugoti autorių teises internete?

10:30 – 11:00 Vytas Simanavičius, Intelektinės nuosavybės apsaugos centro (INAC) vadovas | Atsargiai, vagys kažkur čia

11:00 – 11:30 Kavos pertrauka/ laisvas laikas muziejaus ekspozicijoje

11:30 – 12:00 Linas Ežerinis, AGATA Muzikos licencijų sk. vyr. specialistas | Muzikos įrašų apsauga internete

12:30 – 13:00 Pranešėjas ir tema tikslinami

Renginio moderatorius: Lukas Keraitis, laisvai samdomas technologijų, mokslo ir internetinio pasaulio gidas. Žinių radijo laidos „Skaitmeniniai Horizontai“, 15min.lt tinklalaidės „Technotronika" vedėjas, LRT Plius laidos „Mokslo sriuba“, projekto nebegeda.lt tinklalaidės SULTYS bendraautorius.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.