...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Eksporto diagnostika

Įvykęs renginis

Eksporto diagnostika

Premium

,

Pradedant galvoti apie eksportą ir jo plėtrą, pirmiausia turėtumėte užduoti sau keletą klausimų ir įsivertinti savo realias galimybes. Siekdama didinti lietuviškų įmonių eksporto vystymo kompetencijas, Inovacijų agentūra pristato elektroninį eksporto diagnostikos įrankį. Kas yra eksporto diagnostika? Tai įmonės eksporto procesų įvertinimas ir įmonės brandos eksportuojant nustatymas pagal metodiką, sukurtą remiantis ilgalaike verslo konsultavimo praktika. Eksporto […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Pradedant galvoti apie eksportą ir jo plėtrą, pirmiausia turėtumėte užduoti sau keletą klausimų ir įsivertinti savo realias galimybes.

Siekdama didinti lietuviškų įmonių eksporto vystymo kompetencijas, Inovacijų agentūra pristato elektroninį eksporto diagnostikos įrankį.

Kas yra eksporto diagnostika?

Tai įmonės eksporto procesų įvertinimas ir įmonės brandos eksportuojant nustatymas pagal metodiką, sukurtą remiantis ilgalaike verslo konsultavimo praktika.

Eksporto diagnostikos testo dėka:
- įvertinsite savo įmonės pasiruošimą eksportuoti;
- atliksite tikslinių rinkų ir segmentų analizę;
- nustatysite, ar produktai bei paslaugos turi potencialą pasirinktoje rinkoje;
- pasitikrinsite, ar teisingai susiplanavote rinkodaros veiksmus;
- įsivertinsite pardavimo procesų valdymo lygį ir įgūdžius;
- suprasite, ar jau esate pasiruošę žengti žingsnį eksporto plėtros link.

Jeigu jūs eksportuojate, norite augti eksporto srityje, o gal tik planuojate eksportuoti? – atlikite eksporto diagnostiką ir įsivertinkite įmonės pasirengimo lygį eksportuoti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.