...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

BUSINESS DRIVE #9. Nuo idėjos iki pelno. Arba kaip neužlipti ant "Monkey Business"?

Įvykęs renginis

BUSINESS DRIVE #9. Nuo idėjos iki pelno. Arba kaip neužlipti ant "Monkey Business"?

, ,

KĄ SUŽINOSITE? Gaunamos verslo pajamos leidžia tik psidengti išlaidas? Kaip užsukti pelningą veiklą? Kokie žingsniai link pelningos idėjos? Kaip surasti idėją, įvertinti jos perspektyvą ir poreikį rinkai bei sėkmingai įgyvendinti? Idėjų galvoje daug, tačiau kuri verta dėmesio? Renginį moderuoja Mindaugas Glodas. „Nextury Ventures” generalinis direktorius. PROGRAMA 16:00 – Verslininkų patirtis, ekspertų įžvalgos DISKUSIJOS DALYVIAI: Gražina Genė, „Yoga […]

Kaina: 10.00

 • 2018-02-2716:00/18:00
 • Vilnius
 • Bilietai: 10.00
 • Nėra

Renginio aprašymas:

KĄ SUŽINOSITE?
 • Gaunamos verslo pajamos leidžia tik psidengti išlaidas? Kaip užsukti pelningą veiklą?
 • Kokie žingsniai link pelningos idėjos?
 • Kaip surasti idėją, įvertinti jos perspektyvą ir poreikį rinkai bei sėkmingai įgyvendinti?
 • Idėjų galvoje daug, tačiau kuri verta dėmesio?

Renginį moderuoja Mindaugas Glodas. „Nextury Ventures” generalinis direktorius.

PROGRAMA

16:00 - Verslininkų patirtis, ekspertų įžvalgos

DISKUSIJOS DALYVIAI:

Gražina Genė, „Yoga Guru“ įkūrėja.

Gražina įsitikinusi, kad norint atidaryti verslą reikia gerai atlikti namų darbus, kad įsitikinti ar verslas turi perspektyvų. Šiandien įkurta jogo studija save išlaiko ir jau gaunamas pelnas

Tomas Vonžodas, lėkštė.lt bendraįkurėjis ir vadovas.

Maisto užsakymo internetu platformų Lietuvoje pionieriai. Šiandien konkurentų apstu. Tad kaip pavyksta kovoti su naujais iššūkiais ir išlaikyti pozicijas?

PRANEŠIMAI:

Gerai idėjai išjudinti prireikė iš esmės pakeisti veiklos modelį. 

Pranešėjai: Evgene Glebov, „Adpays.me“ vadovas ir Maksimilian Pavlovskij, „Adpays.me“ evangelistas.

Kai verslas „valgė” tik laiką ir pinigus, privertė gerokai pasukti galvas, kas ne taip. Nors pasirinkta verslo idėja buvo inovatyvi, tačiau vien tik inovatyvumas nesprendė pirmiausia kliento poreikio. Romantizuotas paveikslas, kad viskas seksis, buvo klaidingas. Sukurta skaitmeninė reklamos platforma „Adpays.me“ neveikė, kol pagaliau patys atidarė parduotuvę ir tiesiogiai išbandė. Dabar sklandžiai veikia abu verslai!
E. Glebovas ir M. Pavlovskij pasidalys patirtimi, kaip suprasti, ar esate tinkamoje vietoje tinkamu metu. Kaip jiems visgi pavyko įvertinti segmentą ir paslaugos potencialą, kuriai buvo siūloma inovacija. Kaip pasirinkti tinkamą verslo modelį?

Kur ieškoti pelningų verslo idėjų? 

Pranešėja Viktorija Matusevičiūtė, „OVC Consulting” inovacijų ir komunikacijos konsultantė.

„Mes tiesiog įsivardijome tris problemas, su kuriomis susiduria „Facebook“ vartotojai, ir jas išsprendėme“, – taip į klausimą, kaip sugalvojo tokią pelningą ir kūrybišką verslo idėją, kadaise atsakė „Instagram“ įkūrėjai. V. Matusevičiūtės nuomone, pelningos idėjos generavimas yra pernelyg idealizuojamas. Už kiekvieno pelningo verslo ar idėjos visuomet pirmiausia slypi pelninga žmonių problema, kurią tas verslas ar idėja sprendžia. Pranešėja dalysis savo patirtimi ir patarimais, kokius klausimus mes galime užduoti savo esamiems ar potencialiems klientams, ieškodami pelningų problemų.

Kaip pasirinkta verslo teisinė forma gali paveikti verslo veiklą ir pelningumą?

Pranešėjas Edvinas Lenkauskas advokatas, advokatų profesinė bendrija „Motieka ir Audzevičius”

Norint pradėti verslą, daug laiko praleidžiama dvejonėms, kuri verslo teisinė forma būtų palankesnė. Net ir tie, kurie jau pasirinko tam tikrą verslo teisinę formą, nėra visada tikri, ar ši forma yra pati efektyviausia jų verslui. Todėl natūralu, kad verslui nuolat iškyla klausimas: kokia teisinė forma leistų sumažinti verslo administravimo kaštus ir tuo pačiu optimizuotų mokesčius? Nors vienos „sėkmės formulės“ nėra, pranešimo metu bus aptarti bendri principai, kuriais vadovaujantis galima pasirinkti palankiausią verslo teisinę formą ar ją pakeisti be jokių mokestinių pasekmių!

17:40 - „Networking’as”

Po renginio turėsite galimybę:

 • apsikeisti kontaktais su kitais renginio dalyviais,
 • pristatyti savo veiklą, idėjas,
 • rasti partnerį ar pasidalinti asmenine patirtimi,
 • pasikonsultuoti su pranešėjais ar kitais dalyviais.
Registracija į „Networking'ą” čia

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.