...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Life accelerator 2019

Įvykęs renginis

Life accelerator 2019

,

LIFE AXELERATOR 2019 – tai 2 dienų motyvacinė edukacinė konferencija visapusiškai tobulėti norintiems žmonėms. Renginio data: balandžio 13-14d. – dalyvauk gyvai arba transliaciją stebėk internetu! Lektoriai ir jų pranešimai: Arnas Markevičius. SANTYKIAI Mindaugas Mikėnas. KARJERA Paulius Rakštikas. SĄMONINGUMAS Alanas Dzeranovas. SPORTAS IR SVEIKATA Remigijus Savickas. EMOCINIS INTELEKTAS Jurijus Clavas. ASMENINIAI FINANSAI Romualdas Mačiulis. VERTYBĖS Vadimas […]

Kaina: 120.00

  • 2019-04-13/2019-04-1410:00
  • Nėra
  • Bilietai: 120.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

LIFE AXELERATOR 2019 – tai 2 dienų motyvacinė edukacinė konferencija visapusiškai tobulėti norintiems žmonėms.

Renginio data:
balandžio 13-14d. – dalyvauk gyvai arba transliaciją stebėk internetu!

Lektoriai ir jų pranešimai:

Arnas Markevičius. SANTYKIAI
Mindaugas Mikėnas. KARJERA
Paulius Rakštikas. SĄMONINGUMAS
Alanas Dzeranovas. SPORTAS IR SVEIKATA
Remigijus Savickas. EMOCINIS INTELEKTAS
Jurijus Clavas. ASMENINIAI FINANSAI
Romualdas Mačiulis. VERTYBĖS
Vadimas Zizas. (NE)ADEKVATUMAS

Iki renginio lieka vis mažiau laiko – jau labai greitai atskleisime dar 3 ŽINOMUS LEKTORIUS!

Po stulbinančios BUSINESS AXELERATOR 2018 sėkmės, šiemet kylame į dar aukštesnį lygį ir ruošiame įspūdingą renginį, kurio metu pateiksime absoliučiai visą informaciją, reikalingą visapusiškai laimingam gyvenimui.

LIFE AXELERATOR 2019 LEKTORIAI:

Santykiai kiekvieno mūsų gyvenime yra esminiai – daugiau nei 50 metų JAV vykdyti tyrimai  parodė, kad žmogaus laimė priklauso būtent nuo ryšių su artimaisiais žmonėmis. Arnas savo pranešimo metu atskleis daug faktų ir pateiks praktinių patarimų, kaip pagerinti savo santykius su svarbiausiais žmonėmis.

Arnas Markevičius
Santykių meistras

Visi mes norime sukurti finansinę gerovę savo šeimai: važinėti patogesniu automobiliu, gyventi erdvesniame būste, leistis į egzotiškas keliones ir turėti daugiau laiko savo pomėgiams. Mindaugas papasakos, kaip padidinti savo darbo užmokestį ir išsiderėti maksimaliai geresnį atlyginimą.

Mindaugas Mikėnas
Ryšių kūrimo meistras

Sveikata – pats didžiausias turtas, kurį turime ir privalome saugoti. Šiuolaikinis žmogus didžiąją dienos dalį praleidžia sėdėdamas prie kompiuterio ir laisvalaikiu ne tik nesportuoja, bet dar ir netinkamai maitinasi. Nenuostabu, kad tokį gyvenimo būdą vainikuoja vis prastėjanti fizinė savijauta. Alanas įkvėps judesiui ir papasakos viską, ką turi žinoti kiekvienas sveikas žmogus.

Alanas Dzeranovas
Sporto meistras

Žmogus yra emocijų ir instinktų sąlygojamas biologinis kūnas, kuriam be galo svarbu išmokti tinkamai elgtis su savo emocijomis – jas valdyti taip, kad sprendimai būtų priimami tik šaltu protu.  Remigijus pasidalins vertingomis įžvalgomis, kaip gyvenime išvengti neteisingų sprendimų ir išsiugdyti emocinį atsparumą.

Remigijus Savickas
Emocinio intelekto meistras

Žmones gali sieti jų socialinis statusas ar pomėgiai, bet labiausiai mus apjungia tos pačios vertybės: kuo jos aiškesnės ir tvirtesnės, tuo lengviau nepasimesti gyvenime. Taigi kas yra vertybė ir koks jos vaidmuo šiais laikais, kai, rodos, viskas perkama ir parduodama? Šią nelengvą temą nagrinės patyręs asmeninių transformacijų meistras Romualdas Mačiulis, ilgametę patirtį sukaupęs konsultuodamas šimtus verslo atstovų ir asmeninių klientų.

Romualdas Mačiulis
Transformacijų meistras

Finansai daugeliui dar ir šiandien yra sudėtinga tema: esame linkę demonizuoti pinigus ir taip sumažiname savo sėkmės galimybes. Čia padėti gali tik finansinis raštingumas – juk kiekvienas save gerbiantis žmogus privalo suvokti pinigų veikimo principus ir mokėti elgtis su savo pajamomis. Jurijus papasakos, kaip padidinti savo sąskaitą banke ir susidraugauti su asmeniniais bei šeimos finansais.

Jurijus Clavas
Finansų meistras

Įvairiausių pavojų, pagundų ir streso pilname gyvenime itin lengva pasiklysti ir pamiršti apie savo tikrąjį AŠ. Paulius kalbės apie tai, kaip išlikti adekvačiu su savimi ir artimais žmonėmis bei padės suprasti, kaip gyventi klausant širdies ir vidinio balso.

Paulius Rakštikas
Sąmoningumo meistras

BUSINESS AXELERATOR 2018 DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:
https://www.youtube.com/watch?v=2m7AbEMBnHU

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.