...

Natūralios kosmetikos gamybai vykdant individualią veiklą pagal pažymą keliami reikalavimai

Žinių bazė

2014.04.23

Norėčiau pradėti gaminti naturalią kosmetiką (rankų, veido kremus, plaukų kaukes ir panašius gaminius iš surinktų augalų ir kitų naturalių ingridientų) vykdant individualią veiklą pagal pažymą. Pagrindinis dominantis aspektas, tai kokios turėtų būti patalpos, kad jose būtų galima gaminti tokią produkciją. Pavyzdžiui, ar būtų galima pritaikyti turimas garažo paskirties patalpas (pavyzdžiui, šalia per du garažus yra įrenga kirpykla ir ji turi higienos pasą), įvedant vandentiekį, kanalizaciją, vėdinimo sistemą, ar tai turi būti konkrečiai tik gamybinės paskirties patalpos? Taip pat kokie kiti reikalavimai dar yra taikomi tokiai veiklai ir kur būtų galima apie juos plačiau paskaityti arba kokios institucijos Vilniaus mieste galėtų pilnai atsakyti į tokius klausimus susijusius su gamybos pradėjimu. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Publikavimo data: 2014-04-23 19:43

Pirmiausia svarbu žinoti, kad tokiai veiklai kaip kosmetikos gaminių gamybai reikalinga iš anksto gauti leidimą – higienos pasą. Kadangi prieš...

Publikavimo data: 2014-04-23 19:43

Pirmiausia svarbu žinoti, kad tokiai veiklai kaip kosmetikos gaminių gamybai reikalinga iš anksto gauti leidimą – higienos pasą. Kadangi prieš leidimo išdavimą, privalomai ir visais atvejais atliekamas veiklos vykdymo sąlygų vertinimas (įskaitant ir patalpų bei įrangos būklę), reikalinga atitinkamai susitvarkyti patalpas. Vienas iš atvejų, kada gali būti atsisakoma išduoti leidimą – higienos pasą yra patalpų, kuriose numatyta vykdyti veiklą, paskirties pogrupio pagal Nekilnojamojo turto registro duomenis neatitikimas veiklos, kuriai prašoma leidimo, pobūdžiui. Todėl suremontavus patalpas (kaip Jūs minite, įvedus vandentiekį, kanalizaciją, vėdinimo sistemą), dar reikės pakeistį ir patalpų paskirtį Nekilnojamojo turto registre.

Daugiau informacijos gali suteikti teritorinis Visuomenės sveikatos centro skyrius (pagal Jūsų gyvenamąją vietą). 

Ekspertai

Jurgita Bliznikienė

Jurgita Bliznikienė

Teisininkė / „Deloitte“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.