...

Kaip valdyti ir susikurti cepelinai.lt?

Žinių bazė

2011.11.30

Kokiu paslaugos teikėju naudotis, kur galėčiau nemokamai susikurti ir valdyti keletą elektroninių pašto dėžučių, kurių galūnė būtų @cepelinai.lt? Mano mama planuoja ruošti maistą ir užsiimti išvežiojamąja lietuviškų patiekalų prekyba.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2011-11-30 23:33

Paprastai tokias paslaugas teikia įmonės (svetainės), kurios prekiauja domenais. Pavyzdžiui, serveriai.lt ar hostex.lt. Šiose svetainėse ši paslauga yra mokama. Pvz.,...

Publikavimo data: 2011-11-30 23:33

Paprastai tokias paslaugas teikia įmonės (svetainės), kurios prekiauja domenais. Pavyzdžiui, serveriai.lt ar hostex.lt. Šiose svetainėse ši paslauga yra mokama. Pvz., serveriai.lt minimalus planas (5 pašto dėžutės) kainuoja 4 Lt/mėn. (http://www.serveriai.lt/talpinimas.html).
Jei turite pažįstamų su trupučiu IT techninių žinių apie domenus ir jums patinka Gmail pašto paslauga, galite pabandyti pasinaudoti Google siuloma nemokama paslauga paštui:
http://www.google.com/apps/intl/en/group/index.html
Galėsite netgi susikurti svetainę, publikuoti susijusius dokumentus ir t. t.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.