...

Kalbos terapijos klinikos finansavimas

Žinių bazė

2021.10.09

Neseniai grįžau iš užsienio, ten įgijau kalbos terapijos kvalifikaciją ir pažymėjimą. Noriu išsinuomoti komercines patalpas paupyje ir teikti vaikų kalbos terapijos (logopedo ir kt.) paslaugas. Tai būtų mano naujas versliukas. Ar būtų galima gauti finansinę paramą patalpų įrengimui, internetinės svetainės paleidimui? Pradinį kapitalą turiu, tačiau jo tikrai neužtektų. Būsiu dėkinga už atsakymą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-10-13 16:12

Rekomenduoju jums pasinaudoti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis iki 25 tūkst. Eur paskolomis, teikiamomis pagal priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš...

Publikavimo data: 2021-10-13 16:12

Rekomenduoju jums pasinaudoti INVEGOS administruojamomis lengvatinėmis iki 25 tūkst. Eur paskolomis, teikiamomis pagal priemonę „Verslumo skatinimo fondas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ (VSF2). Šios paskolos sudaro fiziniams asmenims arba labai mažoms ir mažoms įmonėms palankias sąlygas gauti finansavimą pradėti ar vystyti iki 1 metų veikiantį verslą. Paskolos yra skirtos investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti. Kas gali kreiptis? Labai mažos, mažos įmonės, fiziniai asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą arba užsiimantys individualia veikla, kurie atitinka SVV subjekto statusą pagal SVV įstatymą. Taip pat ketinantys pradėti verslą ir (arba) veikiantys iki 1 metų nuo įmonės įregistravimo datos. PAskolas teikia 46 kredito unijos, kurioms atstovauja Lietuvos centrinė kredito unija. Daugiau informacijos galima rasti svetainėje: https://invega.lt/verslui/visos-priemones/25/verslumo-skatinimas-2014-2020-9. Taip pat galima pasidomėti ir tiesioginėmis INVEGOS paskolomis "Startuok". Dėl jų gali kreiptis SVV subjektai ir: kurie veikia ne ilgiau kaip trejus metus, skaičiuojant nuo įmonės ar individualios veiklos įregistravimo datos; arba kurie vykdo socialinio poveikio projektus ir veikia ne ilgiau kaip penkerius metus, skaičiuojant nuo įmonės ar individualios veiklos įregistravimo datos. Paskolos palūkanos yra dalinai fiksuotos, o jas pasiskaičiuoti galima pagal INVEGOS svetainėje skelbiamą skaičiuoklę: https://invega.lt/verslui/visos-priemones/25/startuok-90. Kilus klausimams prašome kreiptis uzklausos@invega.lt arba telefonu (8 5) 210 7510.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.