...

Dropshipping veikla

Žinių bazė

2020.04.05

Sveiki. Domina dropshipping veikla, domėjausi Shopify platforma. Pati veiklos strategija atrodo nesudėtinga, tačiau iškyla labai daug įvairių klausimų kaip pradedančiajai.

Kaip reiktų įteisinti dropshipping veiklą ir kada tai padaryti? Gauti individualios veiklos pažymą ar kitaip? Ar tam turi įtakos, jei planuoju prekes siūlyti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkai?
Naudojant Shopify platforma, kaip vedama buhalterinė apskaita, kokie mokesčiai mokami? Kas gali būti priskirta prie išlaidų, vedant apskaitą? Kokie mokesčiai taikomi naudojant PayPal sistemą bei Shopify platformą, kiek procentų yra nuskaičiuojama nuo parduotų prekių? Ar šie mokesčiai turi atsispindėti buhalterinėj apskaitoj, pajamų – išlaidų žurnale?
Kaip vykdomas prekių atsisakymas/grąžinimas/keitimas, pinigų grąžinimas? Kaip tai atsispindi buhalterinėj apskaitoj?
Kokius reikalavimus turi atitkti pasirinktos perparduoti prekės Lietuvos/užsienio rinkai? (kokius dokumentus reikia turėti ir kaip juos reiktų gauti).
Kaip reiktų nustatyti prekės kainą? Kokie reikalavimai yra taikomi?
Ar reikia būti PVM mokėtoju vykdant dropshipping veiklą?
Kokie dokumentai vykdant šią veiklą turi būti pateikiami pirkimo/pardavimo procese (pirkėjui pardavėjo, pardavėjui tiekėjo) Pvz.: sąskaitos faktūros, mokėjimo patvirtinimai ar panašiai.
Ar reikia pateikti kažkokius dokumentus tiekėjui, įrodančius jog vykdau dropshipping veiklą? (jei prekės perkamos iš Aliexpress ir perparduodamos Lietuvos rinkai, dokumentai pvz. saskaitos faktūros turėtų būti pateikiamos tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis?).
Kaip patartumėte nustatyti/pasirinkti pristatymo laiką? Kaip užtikrinti, kad pirkėjas gaus prekę laiku?
Kaip pasirinkti patikimus tiekėjus, pvz. iš Aliexpress? Kaip užtikrinti prekės kokybę? Kaip rekomenduotumėte išsirinkti tiekėjus su kokybiškomis prekėmis? (atsižvelgti į tiekėjo reitingus Aliexpress, užsakymų skaičių, klientų atsiliepimus – į ką dar reiktų atkreipti dėmesį atsirenkant patikimus tiekėjus?)
Kaip vykdomas procesas klientui atsisakius nekokybiškos, sugadintos prekės? Kokie reikalavimai taikomi dėl prekių grąžinimo?
Kas atsako, jei prekė pasimetė/nepasiekė kliento? Kaip sprendžiama tokia situacija?
Kaip patartumėte pasirinkti parduodamų prekių nišą?
Kadangi yra gaunami tam tikri asmens duomenys, pvz. adresas, el. paštas ar reikalingi dokumentai leidžiantys su jais dirbti, kokie? Ar verta saugoti asmens duomenis, pvz el. paštus ir siųsti reklaminio tipo informaciją?
Kiek ir kam reikia investuoti pradedant šį verslą? Per kiek laiko jis gali atsipirkti ir pradėti nešti pelną?
Taip pat domėjausi vadinama wholesale prekyba. Todėl įdomu, kuris verslo planas būtų efektyvesnis pradedančiajam?
Kokius dokumentus reiktų pateikti tiekėjui norint gauti didmenines kainas?
Ar pagal galiojančius įstatymus prekes galima ženklinti savo sukurtomis etiketėmis, kokie ženklinimo reikalavimai?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.