...

Ar yra galimybė būnant studentu gauti paskolą verslo pradžiai?

Žinių bazė

2013.01.13

Esu studentas, noriu susitvarkyti vieną sodybą, įrengti pirtį, tvenkinį. Tačiau neturiu lėšų, ar galiu gauti paskola ir kaip, kokiam terminui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2013-01-13 13:38

Galimybių gauti paskolą verslo pradžiai yra. Tam rekomenduojame pasinaudoti paskolomis iš Verslumo skatinimo fondo. Paskolos teikiamos per kredito unijas, kurios...

Publikavimo data: 2013-01-13 13:38

Galimybių gauti paskolą verslo pradžiai yra. Tam rekomenduojame pasinaudoti paskolomis iš Verslumo skatinimo fondo. Paskolos teikiamos per kredito unijas, kurios pasirašiusios bendradarbiavimo sutartis su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA). Imant tokias paskolas galima gauti ir INVEGA garantiją, kuri atstoja dalį užstato, ir jums bus kompensuota 95 proc. jūsų sumokėtų palūkanų. Reikia nepamiršti, kad imant paskolą, ją reikės ir grąžinti, be to, pradedant ar plečiant verslą nuosavų investicijų vis tiek reikės.

Daugiau informacijos rasite www.invega.lt

Ekspertai

Viktorija Vaitkevičienė

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.