...

Prekyba naudotais daiktais internetu.

Žinių bazė

2014.04.29

Sveiki, planuoju užsiimti individualia veikla – prekiausiu naudotais daiktais ir drabužiais per ebay internetinę parduotuvę. Prekes, kurias pardavinėsiu, pirksiu iš įvairių komiso ir devėtų drabužių parduotuvių, kurios, kiek žinau, perkant išduoda tik čekius.
Norėčiau paklausti:
1. Kaip teisingai forminti išlaidas, susijusias su perkamomis prekėmis, kurias žadu perparduoti (ar užtenka parduotuvėse išduodamų čekių)?
2. Vienintėlis dokumentas įrodantis, kad pardaviau prekę yra paypal ataskaita. Ar ji tinka?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-04-29 21:41

Vykdant individualią veiklą pagal pažymą ir pasirinkus išlaidas skaičiuoti pagal faktą, jas reiktų registruoti Pajamų-išlaidų apskaitos žurnale. O pačius dokumentus...

Publikavimo data: 2014-04-29 21:41

Vykdant individualią veiklą pagal pažymą ir pasirinkus išlaidas skaičiuoti pagal faktą, jas reiktų registruoti Pajamų-išlaidų apskaitos žurnale. O pačius dokumentus – kaupti ir archyvuoti. Išlaidoms pagrįsti užtenka ir parduotuvės kasos aparato čekio, jei jo suma neviršija 1000 Lt.  Jei viršija – reikia Pirkimo sąskaitos-faktūros.

Paypal ataskaita yra tinkamas dokumentas pajamoms pagrįsti.  Atskirai atkreipčiau dėmesį į tai, jog VMI privalote pranešti apie sąskaitas atidarytas ne Lietuvoje (tame tarpe ir PayPal). Tokiu atveju turite užpildyti ir pateikti VMI formą FR0526. Apie sąskaitas atidarytas Lietuvoje VMI pranešti nereikia, apie tai informuoja pačios įstaigos, kuriose atsidarėte sąskaitas.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.