...

Noriu pradėti vandens dviračių nuoma

Žinių bazė

2013.08.06

Vandens dviračių nuoma ežere , kokių leidimų man reikia?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2013-08-06 10:37

Vandens dviračių nuomos veiklą galima vykdyti vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą. Tam reikalingas verslo liudijimas „Poilsio parkų ir paplūdimių...

Publikavimo data: 2013-08-06 10:37

Vandens dviračių nuomos veiklą galima vykdyti vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą. Tam reikalingas verslo liudijimas „Poilsio parkų ir paplūdimių veikla, poilsinių transporto priemonių, turistinės stovyklos paslaugų teikimas ir laisvalaikio ir pramogų įrangos, kaip integruotos pramogų paslaugų dalies, trumpalaikė nuoma“. Atsižvelgiant į tai, kad verslo liudijimas gali būti išduodamas pageidaujamam laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip iki tų pačių kalendorinių metų pabaigos, tai ypač patogu norint užsiimti jūsų nurodyta sezonine pramoga.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad vertėtų apsvarstyti galimybę parengti saugaus elgesio važinėjant vandens dviračiais sutartį (aptarti nuomininkų atsakomybę, draudimo klausimus, sutarties nutraukimo atvejus, jei asmuo nesilaiko saugaus elgesio taisyklių ir kt.), parengti saugaus elgesio taisykles ir su jomis supažindinti kiekvieną nuomininką, kuris naudosis teikiamomis paslaugomis.

Vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą reikėtų mokėti šiuos mokesčius ir įmokas: 1440 Lt mokestis metams (šis mokestis gali būti proporcingai apskaičiuotas ir trumpesniam laikotarpiui, jeigu verslo liudijimas būtų įsigyjamas trumpesniam laikotarpiui), VSD – 180 Lt/mėn; PSD – 90 Lt/mėn. Pažymėtina, kad mokesčių ir įmokų dydis gali keistis, jei asmuo, ketinantis įsigyti verslo liudijimą, yra dirbantis pagal darbo sutartį arba draustas valstybės lėšomis, sukakęs senatvės pensijinį amžių, neįgalusis ar pan.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.