...

Kosmetologo paslaugos

Žinių bazė

2019.06.03

Planuoju nuomuotis patalpas kosmetologo paslaugoms atlikti. Ar reikėtų man turėti civilinį draudimą, jei (ne duok dieve) būtų kažkokios reakcijos nuo mano naudojamų priemonių ir klientas pareikalautų atlyginti žalą. Ar dar kokių nutikimų. Norisi dirbti ramiai.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Premium

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Minėtos veiklos atveju Civilinės atsakomybės draudimas nėra privalomas, tačiau rekomenduotinas. Kosmetologo veikloje, galimybė padaryti žalą klientui sveikatai galima. Daugelyje šalių...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Minėtos veiklos atveju Civilinės atsakomybės draudimas nėra privalomas, tačiau rekomenduotinas. Kosmetologo veikloje, galimybė padaryti žalą klientui sveikatai galima. Daugelyje šalių be veiklos draudimo verslininkai net nepradeda dirbti. Minėtos veiklos draudimo variantai priklauso, kaip jūs vykdysite veiklą: kaip juridinis asmuo, ar kaip fizinis. Jei veikla vykdoma juridinio asmens vardu - draudimo galimybių apsidrausti yra daugiau, jei kaip fizinis - pasiūlymų sumažėja.

Kitas labai svarbus momentas, priklauso nuo licencijos. Jei licencija tik kosmetologo/grožio procedūrų veikla, be medicininių sveikatos paslaugų – draudimas būtų savanoriškas ir draudėjas pats renkasi draudimo sumą, išskaitą. Jei licencija su medicininėmis sveikatos paslaugomis – draudimas yra privalomas pagal įstatymą, SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS UŽ PACIENTAMS PADARYTĄ ŽALĄ PRIVALOMASIS DRAUDIMAS.

Verta pažymėti, kad kosmetologo veiklos draudimu dėl nepriimtinos rizikos, Lietuvoje draudžia vos vienas kitas draudikas.

Ekspertai

Giedrius Čiurinskas

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.