...

Kokių dokumentų reikia norint prekiauti turguje savo pagamintais dirbiniais iš medžio?

Žinių bazė

2013.05.22

Norėjau sužinoti ko reikia norint parduoti savo pagamintus dirbinius iš medžio? Jei aš juos norėčiau nuvežti į turgų pavyzdžiui?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Publikavimo data: 2013-05-22 15:58

Norint plėtoti prekybą turguje, siūlome įsigyti verslo liudijimą. Pradedant individualią veiklą pagal verslo liudijimą reikia pateikti prašymą į VMI ir...

Publikavimo data: 2013-05-22 15:58

Norint plėtoti prekybą turguje, siūlome įsigyti verslo liudijimą. Pradedant individualią veiklą pagal verslo liudijimą reikia pateikti prašymą į VMI ir sumokėti fiksuotą mokestį. Mokestį sudaro privalomasis sveikatos draudimas (9%), socialinio draudimo įmoka (50% bazinės pensijos) ir pajamų mokestis (15%). Kokio dydžio mokestį jums reikės sumokėti, priklausys nuo laikotarpio, kuriam planuojate įsigyti verslo liudijimą ir nuo veiklos rūšies. Tikslią sumą sužinosite VMI teritoriniame padalinyje, įsigydami verslo liudijimą. Paminėtina ir tai, kad kiekviena savivaldybė tam tikrais atvejais teikia mokestines lengvatas asmenims, vykdantiems veiklą pagal verslo liudijimą. Tikslią informaciją apie lengvatas taip pat sužinosite savo savivaldybėje arba teritoriniame VMI padalinyje.
Primename, kad prekybai turguje taip pat reikia išsipirkti vietą. Mokestis priklauso ne tik nuo savivaldybės, bet ir nuo turgaus pobūdžio.

Ekspertai

Vilija Viešūnaitė

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.