...

Kokia verslo forma tinkama prekių gamybai iš popieriaus?

Žinių bazė

2013.03.07

Norėčiau prekiauti internetu savo gamybos prekėmis iš popieriaus- atvirutėmis, albumais ir pan. prekėmis, ar tam tinka verslo liudijimas? Prekės būtų siunčiamos užsakovui paštu. Tokiai veiklai tinka verlso liudijimas ar internetinei prekybai būtinai turi būti įsteigta įmonė? Už prekes būtų atsiskaitoma tik bankiniu pavedimu.

Jeigu tinka verslo liudijimas, tai kokia veklos rūšis tiktų -“atviručių, albumų iš popieriaus gamyba ir pardavimas”?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-03-07 11:42

Internetinė prekyba priskiriama Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriuje kodui 47.91 –  Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu. Prekybai internetu verslo liudijimai nėra...

Publikavimo data: 2013-03-07 11:42

Internetinė prekyba priskiriama Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriuje kodui 47.91 –  Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu. Prekybai internetu verslo liudijimai nėra išduodami. Taigi, norėdami legaliai prekiauti, turėsite įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą arba įkurti juridinį asmenį – individualią įmonę arba uždarąją akcinę bendrovę.
Įsigyjant individualios veiklos pažymą, reikia kreiptis į valstybinį mokesčių administratorių teikiant prašymo registruoti formą FR0792, patvirtintą Valstybinės mokesčių inspekcijos Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko 2005 m. balandžio 4 d. įsakymu Nr. VA-29. Ši pažyma, tai  dokumentas, patvirtinantis, kad galite verstis neribotą laikotarpį nurodyta savarankiška veikla, kuria siekiama gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos ir jai būdingas tęstinumas.

Minėtą internetinę prekybą popieriaus dirbiniais galima vykdyti ir steigiant juridinį asmenį – individualią įmonę ar kitą juridinį asmenį. Šių juridinių asmenų teisinį reglamentavimą, steigimo ir registravimo taisykles numato Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas bei Lietuvos Respublikos individualių įmonių įstatymas, Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas ir kiti Lietuvos Respublikos teisės aktai.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.