...

Ko reikia, norint teikti sniego motociklų pramogą?

Žinių bazė

2012.11.03

Aš turiu savo sniego motociklą, taip pat nuosavas žemes kaime. kokių dokumentų reikia, norint teisėtai užsiimti šia veikla? Turint galvoje, kad tai tik sezoninė pramoga ir nedidelės apimties. Taip pat ar privaloma važinėti tik savo teritorijoje, ar galima ir valstybei priklausančioje, arba susitarus su aplinkiniais gyventojais? Kiek kainuotų pradėti tokią veiklą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2012-11-03 00:51

Sniego motociklų nuomos veiklą galima vykdyti vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą. Atsižvelgiant į tai, kad verslo liudijimas gali būti...

Publikavimo data: 2012-11-03 00:51

Sniego motociklų nuomos veiklą galima vykdyti vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą. Atsižvelgiant į tai, kad verslo liudijimas gali būti išduodamas pageidaujamam laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip iki tų pačių kalendorinių metų pabaigos, tai ypač patogu norint užsiimti jūsų nurodyta sezonine pramoga.

Leidimas važinėtis sniego motociklais ne Jums nuosavybės teise priklausančioje žemėje priklauso nuo Jūsų ir žemės savininkų susitarimo.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad vertėtų apsvarstyti galimybę parengti saugaus elgesio važinėjant motociklais sutartį (aptarti nuomininkų atsakomybę, draudimo klausimus, sutarties nutraukimo atvejus, jei asmuo nesilaiko saugaus elgesio taisyklių ir kt.), parengti saugaus elgesio taisykles ir su jomis supažindinti kiekvieną nuomininką, kuris naudosis teikiamomis paslaugomis.

Vykdant individualią veiklą pagal verslo liudijimą reikėtų mokėti šiuos mokesčius ir įmokas: 1440 Lt mokestis metams (šis mokestis gali būti proporcingai apskaičiuotas ir trumpesniam laikotarpiui, jeigu verslo liudijimas būtų įsigyjamas trumpesniam laikotarpiui), VSD – 180 Lt/mėn; PSD – 77 Lt/mėn. Pažymėtina, kad mokesčių ir įmokų dydis gali keistis, jei asmuo, ketinantis įsigyti verslo liudijimą, yra dirbantis pagal darbo sutartį arba draustas valstybės lėšomis, sukakęs senatvės pensijinį amžių, neįgalusis ar pan.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.