...

Kaip galėčiau apsaugoti nuo kopijavimo/pasisavinimo savo sukurtą paslaugu logotipą?( UAB įkurta kitu vardu)

Žinių bazė

2014.06.11

Kaip galėčiau apsaugoti nuo kopijavimo/pasisavinimo savo sukurtą paslaugų logotipą? UAB imonė įkurta kitu vardu, o paslaugų veikla turi savo pavadinimą kaip galime užpatentuoti paslaugų pavadinimą, kur kreiptis Lietuvoje ir kiek tai gali užtrukti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2014-06-11 00:08

Bet kokie skiriamieji žodžiai, frazės, raidės, skaitmenys, brėžiniai, piešiniai, formos, spalvos, logotipai, etiketės ar šių išvardytų komponentų kombinacijos, skirtos atskirti...

Publikavimo data: 2014-06-11 00:08

Bet kokie skiriamieji žodžiai, frazės, raidės, skaitmenys, brėžiniai, piešiniai, formos, spalvos, logotipai, etiketės ar šių išvardytų komponentų kombinacijos, skirtos atskirti prekes ar paslaugas, gali sudaryti prekių ženklus. Prekių ženklas (arba tiesiog ženklas) yra žymuo, kuriuo vienos įmonės produktai identifikuojami ir atskiriami nuo kitos įmonės produktų rinkoje.
Siekiant apsaugoti prekių ženklą nuo neteisėto naudojimo, šis prekių ženklas yra registruojamas LR Valstybiniame patentų biure. Internetinėje nurodytos įstaigos svetainėje adresu www.vpb.lt skiltyje “Prekių ženklai” galima pasitikrinti, ar Jūsų sukurtas/naudojamas prekės ženklas nėra įregistruotas. Šioje internetinėje svetainėje taip pat rasite visus reikalingus prašymus savo prekės ženklui įregistruoti. Terminas, per kurį prekės ženklas yra įregistruojamas ir išduodamas prekės ženklo liudijimas priklauso nuo to, ar kartu su paraiška prekės ženklo registravimui yra pateikti visi reikiami dokumentai, laiku sumokėtas mokestis, prekės ženklas yra autentiškas, nėra ginčų ir t.t. Detali prekės ženklo procedūra, reikiami dokumentai bei terminai nurodyti LR Prekių ženklų registro nuostatuose, patvirtintuose LR Vyriausybės 2001 m. vasario 21 d. nutarimu Nr. 188 su vėlesniais pakeitimais.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.