...

Dvi veiklos pagal individualios veiklos pažymą

Žinių bazė

2013.09.13

Sveiki,
Dirbu fotografe pagal individualios veiklos pažymą nuotoliniu būdu Lietuvoje iš kitos ES valstybės, tačiau pradėsiu rašyti straipsnius internetiniams portalams. Ar galiu dirbti straipsnių rašytoja/žurnaliste pagal IV fotografavimo pažymą, ar turiu įgyti nepriklausomos žurnalistikos pažymą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-09-13 22:56

Individuali veikla – savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį. Vienam asmeniui išduodama...

Publikavimo data: 2013-09-13 22:56

Individuali veikla – savarankiška veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį. Vienam asmeniui išduodama viena individualios veiklos pažyma, tačiau pagal šią pažymą galima vykdyti ir kelias veiklas. Kita vertus, mokesčių mokėtojas turi pateikti naują prašymą, kai pasikeičia ir (ar) papildomi tam tikri mokesčių mokėtojų registre įregistruoti duomenys, pavyzdžiui, pagrindinės veiklos rūšies kodas, kitų veiklos rūšių kodai ir pan. Taigi jūsų atveju, norint pradėti vykdyti kitą veiklą, kuri nėra įregistruota, reikia ne vėliau kaip veiklos vykdymo pradžios dieną apie tai informuoti mokesčių administratorių. Tai galima padaryti Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikiant prašymo įregistruoti į mokesčių mokėtojų registrą REG812 formą, joje nurodant individualios veiklos rūšies kodą pagal ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.