...

Dėl darbo su verslo liudijimu

Žinių bazė

2013.03.07

Dirbu laikrodininku su verslo liudijimu ,,Įvairių tipų laikrodžių ir juvelyrinių dirbinių taisymas, ST (EVRK klasė 9525)“. Rašau, kadangi noriu, kad suteiktumėte informacijos:
1) Ar darbo vietoje galiu turėti apyrankių, (metalinių, odinių apyrankių) dirželių ir juos dėti į laikrodžius? Apie 90proc visų gaminamų dirželių ir apyrankių pats klientas įsidėti negali, kadangi reikalingi specialūs įrankiai (norint pakeisti metalinę apyrankę arba dvipusę odinę apyrankę reikia iš laikrodžio išimti auselę, panaudojant pincetą ir specialų auselių išėmėją, taigi pats klientas šito padaryti negali). Jau beveik 20 metų nei vienas laikrodis nėra parduodamas be apyrankės, todėl apyrankė yra laikrodžio dalis (detalė) kaip ir stiklas, auselė, galvutė ir t.t. 2)Ar aš turiu teisę reklamuoti ir pardavinėti apyrankes?
3)Ar dirbdamas su šiuo verslo liudijimu turiu teisę įdėti elementą į: a) termometrą; b) skaičiavimo mašinėlę; c) kraujospūdžio aparatą; d) klausos aparatą; e) cukraus kiekio kraujyje matuoklį ir t.t ? Jei šito negali atlikti laikrodininkas, tai pas kokį specialistą kreiptis (elementai tinka analogiški kaip ir laikrodžiams)?
Būna atvejų, kad klientas atsineša elementą išsiėmęs iš sieninio ar rankinio laikrodžio ir prašo parinkti analogišką elementą. 4)Ar galiu parduoti tokį elementą į kainą įskaičiuodamas ir įdėjimo paslaugos kainą prieš tai įspėjus klientą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-03-07 15:59

Dėl laikrodininko veiklos informacijos rasite čia: http://www.bznstart.lt/klausimai/teise/324/Kokie-reikalavimai-uzsiimant-laikrodziu-taisykla      

Publikavimo data: 2013-03-07 15:59

Dėl laikrodininko veiklos informacijos rasite čia:


http://www.bznstart.lt/klausimai/teise/324/Kokie-reikalavimai-uzsiimant-laikrodziu-taisykla

 
 
 

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.