...

Ar verčiantis individualia veikla pagal pažymą ir gavus užsakymą iš užsienio tiesiog išversti saskaitą faktūrą į anglų kalbą?

Žinių bazė

2013.06.04

Iš užsenio įmonės gautas užsakymas video montažo darbams, kurie bus vykdomi Lietuvoje. Anksčiau sąskaitos buvo išrašomos lietuviškai – ar šiuo atveju pakanka išversti sąskaitą į anglų kalbą ir įrašyti sekančią seriją?
Dėkoju už pagalbą!

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-06-04 16:01

Kadangi Jūs individualią veiklą vykdote Lietuvoje, tai visi išrašomi dokumentai turi būti lietuvių kalba, valiuta – taip pat litai. Kadangi dokumentą išrašote...

Publikavimo data: 2013-06-04 16:01

Kadangi Jūs individualią veiklą vykdote Lietuvoje, tai visi išrašomi dokumentai turi būti lietuvių kalba, valiuta – taip pat litai. Kadangi dokumentą išrašote užsienio fiziniam / juridiniam asmeniui, išrašant
dokumentą skliausteliuose galite išversti į anglų kalbą, be to, mokamą sumą įrašyti kita valiuta. Tik būtinai nepamirškite, kad dokumente turi būti aiškiai identifikuojamas operacijos turinys, o išrašomas dokumentas turi atitikti visus tam dokumentui keliamus reikalavimus.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.