...

Ar reikia kurti įmonę norint atsidaryti tinklapį?

Žinių bazė

2012.04.26

Norėčiau sužinoti ar reikia kurti įmonę, jei nori sukurti tinklapį panašų į kastuvas.lt, manodrabuziai.lt ir pan? Savo tinklapiu norėčiau siekti socialinės bei ekonominės naudos. O jei nereikia galbūt irgi galėtumėte kažką pakomentuoti.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vaidas Šalaševičius

Steigėjas ir ekspertas / UAB „Justicija"

Publikavimo data: 2012-04-26 10:18

Susikurti interneto svetainę turi teisę tiek fizinis, tiek juridinis asmuo. Šiuo atveju yra svarbus kitas klausimas: kokių tikslų bus siekiama...

Publikavimo data: 2012-04-26 10:18

Susikurti interneto svetainę turi teisę tiek fizinis, tiek juridinis asmuo. Šiuo atveju yra svarbus kitas klausimas: kokių tikslų bus siekiama sukūrus interneto svetainę, kam ji bus naudojama. Vienas dalykas, kai žmonės kuria asmenines interneto svetaines, vadinamuosius „blog‘us“, išimtinai socialiniais tikslais, kuriuose dalinasi savo asmenine patirtimi, įspūdžiais, nuomonėmis ir pan. Kas kita, kai svetainė naudojama siekiant ekonominės naudos, dažniausiai vykdant prekybą tam tikromis prekėmis ar teikiant paslaugas. Susikurti interneto svetainę Jūs galite, tačiau prieš tai Jums reikėtų įvertinti keletą aplinkybių. Jums reikia nuspręsti, kokiai ekonominei veiklai vykdyti bus skirta svetainė. Tai padarę pasidomėkite, ar Jūsų norimai vykdyti veiklai būtina kurti juridinį asmenį, o gal pakanka gauti verslo liudijimą – veiklą galėsite pradėti tik įteisinę savo ketinimus (įsteigę įmonę arba gavę verslo liudijimą). Kai šie klausimai bus išspręsti, galite atidaryti savo interneto svetainę ir joje skelbti informaciją apie Jūsų vykdomą veiklą.

Ekspertai

Vaidas Šalaševičius

Vaidas Šalaševičius

Steigėjas ir ekspertas / UAB „Justicija"

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.