...

Saugi e.parduotuvė, kaip atpažinti?

Žinių bazė

2015.02.25

Sveiki, dažnai perkuosi svetur, tačiau itin unikalias prekes randu mažai žinomuose portaluose. Kaip žinoti, kad jos yra saugios, kai darau mokėjimą? Kaip atpažinti, gal yra kokie pagrindiniai požymiai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Publikavimo data: 2015-02-25 12:51

Pirma,  perkant iš internetinės (ar kitokios) parduotuvės – paprasčiausią yra pasižiūrėti ir pasikonsultuoti su kitais žmonėmis. Į paieškos variklį įvedus...

Publikavimo data: 2015-02-25 12:51

Pirma,  perkant iš internetinės (ar kitokios) parduotuvės – paprasčiausią yra pasižiūrėti ir pasikonsultuoti su kitais žmonėmis. Į paieškos variklį įvedus svetainės pavadinimą ir pvz. Žodį ‚forum‘ (jeigu šnekame apie angliškas parduotuves) dažniausiai galima rasti diskusijų forumuose atsirandančių įspūdžių apie vieną ar kitą parduotuvę.  Čia reikėtų turėti galvoje, kad tai pilnai gali būti nupirkti įrašai, ir nupirkti atsakymai – tačiau atskirti tikrus žmonių bendravimus, įsidemėti tikrus forumus ir žmonių apžvalgas užtrunka laiko. Ilgainiui tai pasidaro paprasta. 

Manome, neatsižvelgus į specialias sistemas tai yra saugiausias ir paprasčiausias būdas pirkti bet kokią prekę, bet kokioje parduotuvėje.

Antra,  reikėtų suprasti tai, kad mokėjimo darymas gali būti keblus, ir tikrai reikėtų įsitikinti ar ta parduotuvė yra reali, jos mokėjimai būdai yra tikri. Visada siūlyčiau pasirinkti saugius mokėjimo būdus kaip PayPal, kuriuose galima susigražinti užmokėtus pinigus – nelaimės atveju. Turėkime uomenyje, kad bet kas gali sukurti svetanę, kuri veiks puse dienos – su pilna gražių sertifikatų ir saugumo ženkliukų, ir kai vesite savo kortelės duomenis – tai tiesiog juos nusiųs kažkieno e. Paštą. Žinoma, yra įvairių parduotuvių tikrinimo asociacijų, draugyjų ir panašių dalykų – tačiau niekas nepakeis sveiko proto.

Ekspertai

Eidmantas Ivanauskas

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.