...

Kaip specializuotis IT rinkoje?

Žinių bazė

2012.04.10

Dauguma IT srities studentų baigę studijas neturi darbo patirties, arba jos turi per mažai. Tyrimai rodo, kad 2015 net ir įdarbinus visus IT specialybių absolventus, Lietuvoje bus 6 000 specialistų trūkumas. Galbūt žinote būdų kaip jauni specialistai galėtų integruotis į IT rinką?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2012-04-10 09:59

Vienas iš paprasčiausių būdu integruotis, tiesiog susirasti darbą. IT specialistų Lietuvoje (kaip ir kitose šalyse) labai truksta, todėl IT įmonės...

Publikavimo data: 2012-04-10 09:59

Vienas iš paprasčiausių būdu integruotis, tiesiog susirasti darbą. IT specialistų Lietuvoje (kaip ir kitose šalyse) labai truksta, todėl IT įmonės mielai priima naujus darbuotojus.

Įmonėje, kurioje dirbu (UAB Adform) priimame studentus į praktiką. Tai bene labiausiai pasiteisinęs būdas priimant į darbą studentą. Praktikos metu studentas įgauna realios patirties, tuo tarpu įmonė, praktikos pabaigoje, jei studentas atrodo perspektyvus, gali pasiūlyti darbą. Todėl rekomenduočiau visiems studentams susirasti įmonę, kurioje galėtų įgauti praktikos.

Dėl specializacijos konkrečioje IT srityje, turbūt yra, salyginai, dar paprasčiau. Jei studentas žino, kurioje srityje norėtų specializuotis belieka tik susirasti įmonę toje srityje, apsilankyti pas juos ir pasakyti “Labai noriu pas jus atlikti praktiką. Stengsiuos, dirbsiu, tik priimkit.” ? Kadangi IT darbo jėgos paklausa gana didelė, manau, problemų neturėtų kilti gaunant vietą praktikai, o vėliau, parodžius rezultatus, ir darbo vietą.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.