...

Duomenų bazės autorinės teisės

Žinių bazė

2014.11.14

Užsakovas sudarė sutartį dėl kartografinių duomenų bazės sudarymo. Sutartyje dėl duomenų bazės autorinių teisių susitarta nebuvo. Kam turėtų priklausyti sudarytos duomenų bazės autorinės teisės: darbų užsakovui, ar vykdytojui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2014-11-14 12:06

Duomenų bazėms, kurias sudarant buvo padaryta esminių kokybinių ar kiekybinių (intelektinių, finansinių, organizacinių) investicijų, taikoma duomenų bazių gamintojų (sui generis)...

Publikavimo data: 2014-11-14 12:06

Duomenų bazėms, kurias sudarant buvo padaryta esminių kokybinių ar kiekybinių (intelektinių, finansinių, organizacinių) investicijų, taikoma duomenų bazių gamintojų (sui generis) teisių apsauga. Tai yra specialios, su autorių teisėmis giminingos teisės.

Jeigu duomenų bazė atitinka minėtas sąlygas, tačiau sutartyje teisių į ją perleidimas nebuvo aptartas, tai reiškia, kad jos nebuvo perleistos, išliko duomenų bazės sudarytojui.
Šiame atsakyme pateikta tik bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite gauti išsamią konsultaciją dėl konkrečiai Jūsų situacijos, patartina kreiptis į teisininką.

Naudingų patarimų intelektinės nuosavybės klausimais rasite skaitydami tinklaraštį GLIMSTEDT jaunam verslui.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.