...

Paroda užsienyje. Kur, kada ar įmanomas finansavimas?

Žinių bazė

2016.03.16

Modeliuoju ir gaminu išskirtinio dizaino drabužius moterims iš lino. Kokioje rekomenduotumėte sudalyvauti parodoje, kad rasti partnerių, norinčių prekiauti šiais gaminiais užsienyje? Kur ieškoti parodų sąrašo? Ar yra koks nor finansavimas dalyvauti užsienio parodoje, kaip jaunam verslininkui (veiklą vykdau 1,5 metų).

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-03-16 16:56

Išskirtinio dizaino ir individualaus modeliavimo drabužiai pasižymi ribotu gamybos kiekiu. Parodos, ypač tarptautinės, yra daugiau orientuotos į gamintojus, kurie turi...

Publikavimo data: 2016-03-16 16:56

Išskirtinio dizaino ir individualaus modeliavimo drabužiai pasižymi ribotu gamybos kiekiu. Parodos, ypač tarptautinės, yra daugiau orientuotos į gamintojus, kurie turi galimybę pagaminti nemažą kiekį drabužių vien dėl užsienio rinkų dydžio ir galimo didelio prekybininkų poreikio produkcijai. Tokiu atveju tai jau tampa drabužių siuvimo verslu, kuriam galioja visi masinės gamybos dėsniai. Jei šioje srityje dirbate jau 1.5 metų, tikėtina, turite patirties, kurie Jūsų kurti modeliai turi rinkoje (bent jau vietinėje) didžiausią potencialą. Prekės žinomumui rinkoje didinti pradžioje siūlyčiau daugiausia dėmesio skirti internetiniam pasiekiamumui, o dėl fizinių drabužių eksponavimo tartis su Lietuvoje jau veikiančiomis ir į panašų segmentą nukreiptoms parduotuvėms. Pastaruoju metu jų skaičius auga pajūrio zonose bei didžiuosiuose miestuose, naudojant „padaryta Lietuvoje“ ženklą. Galimybė dalyvauti parodose turėtų būti kryptinga. Daugiausia galimybių būtų sieti savo gaminius su „padaryta Lietuvoje“ kryptimi. Jei šioje vietoje Jūsų gaminius pastebėtų, kitas žingsnis būtų ieškoti partnerių, kurie galėtų pasiūti bandomąsias gaminių partijas didesniam užsakymų kiekiui.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.