...

„Dropshippingas“ nuo nulio

Žinių bazė

2020.01.27

Sveiki, esu jaunas ir apie „dropshippingą“ žinau labai mažai. Mane domina, kaip reikia pradėti šią veiklą, kaip atrasti savo nišą, kokiai rinkai geriausia save pateikti. Ko reikia šiai veiklai pradėti? Kokių iššūkių tikėtis, nes apie „dropshippingą“ esu girdėjęs ir teigiamų, ir neigiamų komentarų.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Radvilas Šeputis

Skaitmeninės rinkodaros strategas / Evolvery

Publikavimo data: 2020-02-01 21:02

Jei kalba nėra iššūkis ir jei tikrai pradedi nuo 0, tai labai rekomenduoju užsukti į brolių Andrius ir Tomas Šlimų...

Publikavimo data: 2020-02-01 21:02

Jei kalba nėra iššūkis ir jei tikrai pradedi nuo 0, tai labai rekomenduoju užsukti į brolių Andrius ir Tomas Šlimų pradėtą Oberlo https://www.oberlo.com/ebooks - čia rasi krūva informacijos, o gali pradėti nuo "Dropshipping 101: Ecommerce Without Inventory". Jei trūksta įkvėpimo, daugiau informacijos apie patį Oberlo ir jų istoriją gali rasti čia: https://bznstart.lt/verslas/startuolis/geidziamiausias-siu-metu-lietuviskas-startuolis-oberlo/ 2017 m. "Pavasario viduryje šį jauną verslą įsigijo Kanados e. prekybos gigantas „Shopify“ už 15 mln. JAV dolerių."

Indrė Prichockaitė

Profesionali „dropshipperė“, Tarptautinės prekybos mokyklos įkūrėja / Tarptautinės prekybos mokykla

Publikavimo data: 2020-02-03 11:52

Labas :) labai smagu, kad jauni žmonės domisi tokia veikla kaip dropshippingas (toliau DS), kuri gali suteikti gerą atspirtį pradedant...

Publikavimo data: 2020-02-03 11:52

Labas :) labai smagu, kad jauni žmonės domisi tokia veikla kaip dropshippingas (toliau DS), kuri gali suteikti gerą atspirtį pradedant verslą. Yra keletas būdų pradėti DS. Visi tie būdai yra geri, tik pritaikyti turi juos sau. Pirmasis yra DS nuosavose elektroninėse parduotuvėse (dažnai tiesiog ūkiškai vadinamas "ds per shopify"). Kitas kelias yra prekyba pardavimo platformose. Kadangi, jau rašei, kad žinių turi labai mažai startui siūlyčiau orientuotis į prekybą platformose. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad prekiaujant platformose nereikia galvoti kaip atsivesti klientą - kas, jeigu neturi stiprių marketingo žinių, labai palengvina starto naštą. Startas su savo e-parduotuve reikalauja investicijų (parduotuvės kūrimas, kliento atsivedimas (reklama)), startas platformose (ebay, amazon) reikalauja tik kad imtum ir pradėtum dirbti. Startas DS versle nereikalauja, jog iš karto išmanytum nišą (nors geriausia dairytis ten kur kažką supranti pvz jeigu esi muzikantas - žinai kokių "fainų" niekučių jiems reikia, jeigu esi žvejys - žinai žvejybos specifinius dalykus ir pan.) . Kadangi, daiktų mes neturime - galima pačiupinėti įvairias nišas kol atrasime savo. Startas platformose leidžia jas čiupinėti niekuo nerizikuojant. Daugiau apie strategijas: https://www.dsmokykla.lt/dropshippingo-strategijos/

Daugiau atsakymų

Ekspertai

Radvilas Šeputis

Radvilas Šeputis

Skaitmeninės rinkodaros strategas / Evolvery

Indrė Prichockaitė

Indrė Prichockaitė

Profesionali „dropshipperė“, Tarptautinės prekybos mokyklos įkūrėja / Tarptautinės prekybos mokykla

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.