...

Ar užtenka užsakomosios prekybos internetu įrašo Ind. veikloje perkant ir perparduodant keliones keltu?

Žinių bazė

2012.10.23

Užsiimu individualia veikla: užsakomoji prekyba internetu ir paštu. Vykdoma veikla: iš anksto perkami pigūs kelto bilietai ir parduodami brangiau; užsakomi kelto bilietai, pirkėjui nurodžius tikslią kelionės datą. Kelto bilietus perku iš Švedijos ir parduodu fiziniams asmenims Lietuvoje.
1. Ar reikia papildomai registruoti tarpininkavimo veiklą prie jau įregistruotos užsakomosios prekybos internetu ir paštu veiklos?
2. Jeigu neparduosiu įsigytų kelto bilietų, ar patirtas bilietų įsigijimo išlaidas galima bus priskirti individualios veiklos leidžiamiems atskaitymams?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Publikavimo data: 2012-10-23 18:42

1. Užsakomosios prekybos internetu ir paštu veikla apima mažmeninės prekybos veiklą, kai pirkėjas remdamasis reklama, katalogais, informacija, pateikta interneto svetainėje...

Publikavimo data: 2012-10-23 18:42

1. Užsakomosios prekybos internetu ir paštu veikla apima mažmeninės prekybos veiklą, kai pirkėjas remdamasis reklama, katalogais, informacija, pateikta interneto svetainėje ar kitomis reklamos priemonėmis pasirenka prekes ir užsako jas paštu, telefonu arba internetu. Ši veikla neapima bilietų platinimo ir tarpininkavimo veiklos. Todėl gyventojas, norėdamas vykdyti minėtą veiklą, turėtų papildyti individualios veiklos pažymą nauju atitinkamos veiklos rūšies kodu, pateikiant apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai naujai užpildytą prašymo FR0792 formą.

2. Neparduotų bilietų įsigijimo išlaidos leidžiamiems atskaitymams nepriskiriamos.

Ekspertai

Tomas Čepulis

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.