...

Naujos įmonės (UAB) finansavimas, paskola

Žinių bazė

2017.02.13

Norime paklausti dėl naujos įmonės (UAB) finansavimo. Ar yra galimybė naujai įmonei gauti verslo paskolą apyvartinėms lėšoms bei naudoto transporto įsigijimui, iki 10000 eurų. Įmonės sritis būtų logistikos paslaugos (automobilių, krovinių transportavimas, automobilių prekyba). Įmonės pradinis įnašas siektų 6000 eurų.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2017-02-13 15:10

Automobilių/krovinių transportavimas/prekyba Lietuvoje yra labai paplitęs verslas. Naujiems žaidėjams patekti į šią rinką ir konkuruoti nėra paprasta. Sėkmė priklauso ne...

Publikavimo data: 2017-02-13 15:10

Automobilių/krovinių transportavimas/prekyba Lietuvoje yra labai paplitęs verslas. Naujiems žaidėjams patekti į šią rinką ir konkuruoti nėra paprasta. Sėkmė priklauso ne vien nuo sukaupto kapitalo, bet ir reikiamos tam verslui specifinės patirties. Bankai pakankamai konservatyviai vertina šią verslo šaką, kaip taisyklė finansuojamos ilgiau nei 2 metus dirbančios įmonės. Nauji žaidėjai rinkoje iš esmės yra kredituojami kitų rinkos dalyvių atidėjimais/avansais. Tik išdirbus bent porą metų rinkoje ir turint pasveriamus finansinius rezultatus galima tikėtis finansavimo.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.