...

Naujo verslo finansavimas – vestuviniai aksesuarai

Žinių bazė

2017.01.27

Nusprendėme pradėti kurti vestuvinių aksesuarų verslą – pakvietimai, svečių sodinimo planai, svečių knygos, įpakavimai ir t.t. Ar įmanoma būtų gauti paskolą pavyzdžių įrangai įsigyti- lazerinėms pjaustymo staklėms, siuvimo mašinoms ir kitoms priemonėms?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2017-01-27 02:32

Staklių įsigijimas yra tik vienas iš gamybinio verslo organizavimo etapų. Yra daug daugiau elementų, kuriuos reikia įvertinti. Pavyzdžiui, kur staklės...

Publikavimo data: 2017-01-27 02:32

Staklių įsigijimas yra tik vienas iš gamybinio verslo organizavimo etapų. Yra daug daugiau elementų, kuriuos reikia įvertinti. Pavyzdžiui, kur staklės bus statomos – nuosavose ar nuomojamose patalpose, kas užsiims gaminio kūrimo procesu, žaliavų užsakymais ir t.t. Pačios staklės iš esmės skiriasi tiek savo techninėmis galimybėmis, tiek darbo našumu, tiek priežiūra. Pradėti naują gamybinį verslą turint vien tik viziją yra pakankamai sudėtinga. Reikia turėti ne vien stiprų verslo planą, bet ir pakankamą kapitalą, tinkamos profesijos specialistų. Staklių įsigijimo finansavimo galimybė būtų nagrinėjama tik matant viso verslo organizavimo perspektyvą.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.