...

Naujo naktinio klubo atidarymo finansavimas

Žinių bazė

2016.04.25

Esu sunkiai dirbantis ir mylintis savo darbą barmenas besidomintis naktiniu gyvenimu ir viskuo, kas susiję su barų/ naktinių klubų veikla. Atėjo metas kai turiu imtis savo veiklos ir žinau, kad ji man pasiseks. Tik yra daug finansinių klausimų į kuriuos norėčiau gauti atsakymus. Vienas iš jų – neturint jokio pradinio kapitalo, tik gerą, detalų verslo planą, kur geriausia būtų mėginti gauti finansavimą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-04-25 18:45

Barų, restoranų ir naktinių klubų verslo išskirtinis bruožas yra tas, kad šio verslo pradžioje yra reikalingas nemažas pradinis finansinis kapitalas,...

Publikavimo data: 2016-04-25 18:45

Barų, restoranų ir naktinių klubų verslo išskirtinis bruožas yra tas, kad šio verslo pradžioje yra reikalingas nemažas pradinis finansinis kapitalas, o verslo generuojamas srautas priklauso ne tik nuo finansinių, bet ir klientų elgsenos elementų. Klubo neatidarysite neužbaigto, teikiančio dalines paslaugas ir panašiai. Tam reikalingi visi leidimai ir licencijos dėl maitinimo ir prekybos alkoholiu, ir tai sudaro dalį neišvengiamų pradinių išlaidų. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad verslo generuojamas pajamų srautas gali svyruoti ne tik dėl finansinių paskaičiavimų, bet ir klientų srauto potencialo, baro užimtumo, sezoniškumo, paslaugų pobūdžio. Nemažiau svarbūs yra potencialių klientų subjektyvūs vertinimai: mada, prestižas, lankytojų sudėtis, atmosfera, aptarnavimo kokybė, individualus dėmesys, profesionalumas ir t.t. Svarbus dalykas yra ir tai, kaip savo barą pozicionuosite: ar Jūs įsiliesite į esamą pasiūlą esamai paklausai užpildyti, ar išskirtine pasiūla patys formuosite naują paklausą. Žinodami šiuos ypatumus kreditoriai į tokio verslo finansavimą žiūri labai konservatyviai ir reikalauja nuosavo kapitalo dalyvavimo versle. Dėl šios priežasties Jums pradžioje bus būtina pagalvoti apie privataus investuotojo paiešką, kuris norėtų dalintis tokio verslo kūrimo rizika savo nuosavu kapitalu.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.