...

Vykdau individualią veiklą pagal pažymą ir noriu pridėti dar vieną veiklos rūšį

Žinių bazė

2020.05.19

Metus laiko vykdau individualią veiklą pagal pažymą, 478200 rūšis. Dabar noriu įtraukti 479100 rūšį. Ką man tokiu atveju daryti: nutraukti veiklą ir pildyti dokumentus atidaryti naują, kad abi veiklos būtų itrauktos į mano pažymą? Ačiū už atsakymą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2020-05-28 11:22

Norint užsiimti ir kita individualios veiklos pažymoje nenurodyta veikla, įregistruotos veiklos nutraukti nereikia, tačiau reikia papildyti įregistruotą individualią veiklą nauja...

Publikavimo data: 2020-05-28 11:22

Norint užsiimti ir kita individualios veiklos pažymoje nenurodyta veikla, įregistruotos veiklos nutraukti nereikia, tačiau reikia papildyti įregistruotą individualią veiklą nauja veiklos rūšimi, t. y., ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo naujos veiklos vykdymo pradžios reikia pateikti Fizinio asmens prašymo įregistruoti į Mokesčių mokėtojų registrą REG812 formą, joje nurodant norimą vykdyti kitą veiklos rūšį. Po naujos veiklos įregistravimo bus atnaujinta individualios veiklos pažyma ir joje matysis visos vykdomos veiklos.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.