...

Su idv. veiklos pažyma atlieku specifinius statybos darbus Lietuvoje. Ar galiu vykdyti tokius pat darbus ir užsienyje (Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Norvegijoje)?

Žinių bazė

2017.01.17

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2017-01-17 21:27

Lietuvos mokesčių teisės aktai nedraudžia gyventojui Lietuvoje įregistruotos atitinkamos rūšies individualios veiklos vykdyti užsienio valstybėse. Tačiau, prieš pradedant vykdyti veiklą...

Publikavimo data: 2017-01-17 21:27

Lietuvos mokesčių teisės aktai nedraudžia gyventojui Lietuvoje įregistruotos atitinkamos rūšies individualios veiklos vykdyti užsienio valstybėse. Tačiau, prieš pradedant vykdyti veiklą užsienyje, turite pats pasidomėti užsienio valstybių atitinkamose institucijose, ar planuojamus specifinius statytos darbus galite atlikti užsienio valstybėje, kaip fizinis asmuo (t. y., ar tokiems darbams atlikti nėra reikalingi leidimai, licencijos ir pan.). Be to, rekomenduojame kreiptis į užsienio valstybės, kurioje planuojate vykdyti individualią veiklą, mokesčių administratorių ir išsiaiškinti, ar Jūsų numatoma vykdyti veikla pagal tos šalies teisės aktus turi būti įteisinta, pvz., įregistruota, kaip individuali veikla, vykdoma per nuolatinę bazę  toje užsienio valstybėje.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.