...

Proginių drabužių nuomos dokumentacija

Žinių bazė

2012.10.30

Noriu atidaryti proginių drabužių nuomos saloną ir imti verslo liudijimą. Ar reikia pateikti dokumentus iš kur prekės įsigytos, kiek kainavo, kiek nuvertėjo, jei jau bus netinkami naudoti, ar juos tiesiog išmesti ar vėl gi “nurašinėti”…? Jei reikia, tai kam (VMI ? ). Ir tarkim atsivežant tuos drabužius iš užsienio, yra kokie nors muito mokesčiai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-10-30 22:32

Nesvarbu, kokią verslo formą pasirinktumėte – įsigijimo ir pardavimo dokumentai turėtų būti saugojami ir registruojami registruose. Įsigijimo dokumente (dažniausiai sąskaitoje-faktūroje)...

Publikavimo data: 2012-10-30 22:32

Nesvarbu, kokią verslo formą pasirinktumėte – įsigijimo ir pardavimo dokumentai turėtų būti saugojami ir registruojami registruose. Įsigijimo dokumente (dažniausiai sąskaitoje-faktūroje) nurodoma vienetai, kiek prekės kainuoja, kas pardavėjas. Jei prekės perkamos iš užsienio, turi būti ir gabenimo dokumentas. Muito mokesčiai mokami, jei prekės perkamos ne iš Europos sąjungos valstybių (apie muitus daugiau galite sužinoti cust.lt arba paskambinę į muitinę).

Jei drabužiai nusidėvėjo, nuvertėjo, suplyšo ir tapo netinkami naudoti jų tiesiog “neišmeskite”, o nurašykite sudarydami nurašymo aktą. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.