...

Prekyba restauruotais baldais ir interjero detalėmis internetu

Žinių bazė

2020.06.18

Sveiki, noriu pradėti prekybą restauruotais baldais ir naudotomis interjero detalėmis internetu. Kaip reikėtų įforminti viską superkant baldus ir kitus daiktus iš vis skirtingų fizinių asmenų?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Agnė Aušrė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2020-07-13 11:12

Dėl teisinės formos pasirinkimo – Jūsų pasirinktai veiklai nėra numatyta jokių apribojimų, todėl galima dirbti steigiant Juridinį asmenį (MB, UAB,...

Publikavimo data: 2020-07-13 11:12

Dėl teisinės formos pasirinkimo – Jūsų pasirinktai veiklai nėra numatyta jokių apribojimų, todėl galima dirbti steigiant Juridinį asmenį (MB, UAB, VŠĮ ir pan.) arba dirbant su individualia veikla pagal pažymą. Kadangi minėjote, kad tai būtų prekyba internetu, vienintelis verslo liudijimas netinka. Renkantis verslo formą reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų: užsiimti individualia veikla yra paprasčiau – nereikia steigti įmonės, kurti įmonės valdymo struktūros, reikalingos mažesnės pradinės investicijos, tačiau prieš apsisprendžiant, ar užsiimti individualia veikla, ar steigti juridinį asmenį, reikia atsižvelgti ir į tai, kad skiriasi šių dviejų verslo vykdymo formų apmokestinimo tvarka ir mokesčių tarifai, atsakomybės laipsnis ir kita. Perkant iš skirtingų fizinių asmenų Jums bus reikalingos išrašytos sąskaitos faktūros, tam, kad galėtumėte vesti savo prekių apskaitą. Sprendimas asmenims, parduodantiems Jums baldus, išsiimti individualios veiklos pažymą (internetu tai užtrunka vos 1 d.d) ir kitais metais deklaruoti pajamas, sumokėti mokesčius.


Ekspertai

Agnė Aušrė

Agnė Aušrė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.