...

Prekės iš Kinijos

Žinių bazė

2021.02.22

Sveiki, noriu pirkti prekes iš Kinijos ir pardavinėti internetinėje parduotuvėje. Kas yra laikoma prekių įsigijimo dokumentu, pildant apskaitos žurnalą? Pvz., perkant iš Aliexpress. Ar užtenka iš svetainės nukopijuoti pirkimo informaciją su užsakymo numeriu, pardavėju, produktais, jų kiekiais ir sumokėta suma?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2021-03-16 10:04

Prekių įsigijimo iš užsienio įmonių ar užsienio gyventojų atvejais, išlaidos gali būti pagrindžiamos užsienio įmonių ar gyventojų surašytais dokumentais, jeigu...

Publikavimo data: 2021-03-16 10:04

Prekių įsigijimo iš užsienio įmonių ar užsienio gyventojų atvejais, išlaidos gali būti pagrindžiamos užsienio įmonių ar gyventojų surašytais dokumentais, jeigu iš šių dokumentų galima nustatyti ūkinės operacijos turinį. Terminas „ūkinės operacijos turinys“ apima joje dalyvaujančius (ją vykdančius) subjektus, ūkinės operacijos objektą, atliekamą veiksmą bei kitas esmines ją apibūdinančias sąlygas. Iš ūkinės operacijos turinio turi būti galima nustatyti, kas, kam, kada, už kiek ir kokią prekę pardavė. Tokie dokumentai galėtų būti sąskaita (invoice), prekių užsakymo dokumentas, ir/ar kiti elektroninių pirkimų ar elektroninių atsiskaitymų sistemų dokumentai/išrašai, iš kurių būtų galima nustatyti kas, kam, kada, už kiek ir kokias prekes pardavė.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.