...

Nuo kurios sumos mokami mokesčiai vykdant prekybą internetu, o pajamas gaunant JAV doleriais?

Žinių bazė

2013.04.04

Pradėjau vykdyti prekybą internetu savo fotografijomis bei peišiniais.Fotografijas ar piešinius sukeliu į įvairiose šalyse esančius fotobankus iš kurių viso pasaulio žmonės (fiziniai,juridiniai asmenys) perka įvairių autorių įkeltus kūrinius. Prekyba vyksta JAV doleriais, kur praėjusio mėnsio pajamos pervedamos iki einamo mėnesio 6-8 dienos (už kovą perveda iki balandžio 8d.) į PAyPAl sąskaitą. Iš JAV gyventojų gautų pajamų prieš pervedant į PayPal sąskaitą automatiškai yra nuskaitoma 10%.

1. Ar pildant žurnalą būtina rašyti kiek vienetų kūrinių yra parduota kiekvieną dieną, ar galima įrašyti per visą mėnesį visuose fotobankuose parduotų kūrinių vienetus į vieną eilutę?

2. Ar teisingai suprantu, kad į žurnalą rašant pajamas gautas per dieną ar mėnesį, JAV dolerius reikia konvertuoti į litus pagal einamos dienos kursą?

3. Nuo kurios sumos reikia mokėti mokesčius, nuo žurnale konvertuotų iš JAV dolerio į litą pagal tos dienos kursą ar nuo sumos kurią persivedu iš PayPal į Lietuvoje registruotą banką kuriame yra mano sąskaita.? Kadangi JAV dolerio kursas svyruoja kiekviną dieną, bus nesutapimas tarp žurnale esančių sumų litais bei iš PayPal pervedamų dolerių, kurie pervedimo metu (į Lietuvoje registruotą banką) konvertuojami į litus pagal tos dienos kursą.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-04-04 13:46

Laba diena, 1. Pildant žurnalą nebūtinai nurodyti kiek vienetų piešinių ar fotografijų pardavėte. Jei Jums pinigus perveda vieną kartą per...

Publikavimo data: 2013-04-04 13:46

Laba diena,

1. Pildant žurnalą nebūtinai nurodyti kiek vienetų piešinių ar fotografijų pardavėte. Jei Jums pinigus perveda vieną kartą per mėnesį, tai ir pajamų žurnale darykite vieną įrašą.

2. Taip, jei mokėjimus gaunate užsienio valiuta, reikėtų konvertuoti į litus pagal gavimo į PayPal sąskaitą dienos kursą ir gautą sumą įrašyti į žurnalą.

3. Mokesčius reikės mokėti nuo konvertuotos sumos litais pagal gavimo į PayPal sąskaitą dienos kursą. Ši suma ir bus Jūsų apmokestinamosios pajamos. Nuo šios sumos Jūs galite atimti 30 proc. kaip leidžiamus atskaitymus, kuriems nereikia pagrindžiančių dokumentų.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.