...

Kokių dokumentų reikia norint užsiimti individualia veikla (kvepalų prekyba)

Žinių bazė

2013.11.19

Kokių dokumentų, leidimų reikia norint pradėti individualią veiklą užsiimant kvepalų, kurių sudėtyje nėra alkoholio, prekyba. Koks taikomas muitas tokiai prekei (parvežant iš trečiųjų šalių, ne ES)?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Publikavimo data: 2013-11-19 22:55

Prekiauti kvepalais Jūs galite pagal individualios veiklos pažymą. Individuali veikla pagal pažymą vykdoma informavus Valstybinę mokesčių inspekciją apie tokią veiklą,...

Publikavimo data: 2013-11-19 22:55

Prekiauti kvepalais Jūs galite pagal individualios veiklos pažymą. Individuali veikla pagal pažymą vykdoma informavus Valstybinę mokesčių inspekciją apie tokią veiklą, pateikiant atitinkamos formos prašymą. Pagal individualios veiklos pažymą veiklą vykdantis asmuo gali sudaryti partnerystės sutartį su kitais asmenimis.

Vertinant mokamus mokesčius, atkreiptinas dėmesys, kad vykdant individualią veiklą mokami mokesčiai: VSD – 28,5% nuo pusės apmokestinamų pajamų arba iki 4 680 Lt/mėn.; PSD – 9% nuo pusės apmokestinamų pajamų, bet ne mažiau kaip 77 Lt/mėn. (nepriklausomai nuo gautų pajamų); GPM – 5%; PVM – 21% (jei pajamos per metus viršija 155 tūkst. Lt). Tačiau mokesčius skaičiuoti asmuo gali nuo gautų pajamų sumos atskaičius 30 %.

Dėl taikomų muito mokesčių informacijos galite rasti Lietuvos Respublikos muitinės internetiniame puslapyje www.cust.lt.

Ekspertai

Gintautas Bartkus

Gintautas Bartkus

Vadovaujantysis partneris, advokatas / Deloitte Legal

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.