...

Kasos aparatas ir el. parduotuvė

Žinių bazė

2021.07.09

Sveiki, norėjau pasiteirauti, kuo skiriasi atsiskaitymas banko kortele fizinėje parduotuvėje, nuo atsiskaitymo (ne bankinio pavedimo) banko kortele el. parduotuvėje? Jeigu tai yra tas pats, ar galima po atsiskaitymo banko kortele el. parduotuvėje prekę mušti į kasą ir vietoje sąskaitos faktūros klientui išsiųsti kasos kvitą? Klausiu dėl to, kad daugumoje fizinių parduotuvių po atsiskaitymo banko kortele prekės yra mušamos į kasą ir išduodamas čekis.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Audrius Rubinas

Verslo finansų valdymo konsultantas ir treneris / MB Pelningi Sprendimai

Publikavimo data: 2021-08-30 18:31

Sveiki, Mokėjimai savo prigimtimi panašūs, nuo kortelės sąskaitos "nurašoma" pinigų sumą ir pervedama į gavėjo banko sąskaitą. Jeigu veikloje naudojate...

Publikavimo data: 2021-08-30 18:31

Sveiki, Mokėjimai savo prigimtimi panašūs, nuo kortelės sąskaitos "nurašoma" pinigų sumą ir pervedama į gavėjo banko sąskaitą. Jeigu veikloje naudojate kasos aparatą ir didesnė pajamų dalis yra generuojama būtent per kasos aparatą, būtų galimybė šias pajamas užregistruoti "įmušant" į kasos aparatą. Svarbu, kad veinas iš aukščiau paminėtų dokumentų būtų įformintas (t.y. PVM sąskaita faltūra, arba kasos aparato čekis). Mano nuomone daugiau problemų kils įmuštį į kasą ir čekį siųsti paštu klientui, nei sistemoje automatiškai sugeneruoti el. sąskaitą ir el paštu išsiųsti po apmokėjimo. Kaip bebūtų, būtinai suderinkite šias operacijas su savo buhalteriu(-e).

Ekspertai

Audrius Rubinas

Audrius Rubinas

Verslo finansų valdymo konsultantas ir treneris / MB Pelningi Sprendimai

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.