...

Kaip reikėtų pradėti verslą atidarant parduotuvę prekiaujančia rūbais?

Žinių bazė

2014.01.17

Turime idėją atidaryti parduotuvę ir prekiauti sporto prekėmis bei Lietuvoje gaminančios vienos įmonės laisvalaikio bei sporto produkcijos gaminiais. Kaip tai reikėtų padaryti lengviausiai, ar nenužudys jau pirmus metus mus mokesčiai, patalpų neturime, nuomosime. Suteikite kuo daugiau reikiamos informacijos tokiam verslui pradeti.

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dovydas Varkulevičius

CEO / InformDebtor

Publikavimo data: 2014-01-17 09:01

Norint atidaryti parduotuvę prekiaujančią rūbais pirmiausia reikia pasirinkti vieną iš šių veiklos formų: įsteigti juridinį asmenį -individualią įmonę (IĮ), o...

Publikavimo data: 2014-01-17 09:01

Norint atidaryti parduotuvę prekiaujančią rūbais pirmiausia reikia pasirinkti vieną iš šių veiklos formų: įsteigti juridinį asmenį -individualią įmonę (IĮ), o jei veiklą norite vykdyti su partneriu galite steigti mažąją bendriją (MB) ar uždarąją akcinę bendrovę (UAB)   arba paprasčiausia įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą. Išsamesnę informaciją rasite tinklalapyje http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradziasteigimasar-butina-steigti-imone/.
Išsamesnę informaciją apie verslo formas rasite tinklalapyje
http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia/steigimas/kokia-imone-steigti/

Mokesčiai priklausys nuo to kokią verslo formą pasirinksite.
Informaciją apie mokamus mokesčius rasite:
http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia/veikla/mokesciai/
http://www.verslilietuva.lt/lt/duk/verslo-pradzios-duk/#11.   

Pastatai ar patalpos naudojamos prekybai turi būti prekybos ar komercinės paskirties (ne gyvenamosios patalpos), tai yra  atitikti vykdomos veiklos paskirtį  bei  numatytus priešgaisrinės saugos reikalavimus.
Ieškant patalpų svarbu atkreipti dėmesį tiek į jų buvimo vietą – ar patogi ir patraukli klientui, tiek ir į vidinį patogumą – ar užteks vietos veiklai vykdyti, ar sudarysite darbuotojams pakankamai geras darbo sąlygas, ar papildomų problemų nekels patalpų išplanavimas.

Sudarykite nuomos sutartį su patalpų savininkais.

Įsigykite parduotuvei reikalingą įrangą: lentynas, stovus, kasos aparatą, kompiuterį ir, žinoma, prekes.
Informaciją apie reikalavimus ir leidimus drabužių parduotuvei galite rasti tinklalapyje  http://www.verslovartai.lt/ .
Jei trūksta lėšų investicijoms ar apyvartinių lėšų, galite pasinaudoti lengvatiniais kreditais teikiamais  LKU iš „Verslumo skatinimo fondo“ . Paskolų išdavimą koordinuoja Lietuvos centrinė kredito unija, o fondą valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“. Išsamesnę informaciją rasite tinklalapyje http://lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas/
Taip pat Jūs galite pasinaudoti VšĮ “Versli Lietuva”  teikiamomis paslaugomis verslo pradžiai. Tai yra “Pirmųjų verslo metų krepšeliai“, kurie skirti pradedantiesiems jauniems verslininkams  (iki 30m). Tai paslaugų paketas, susidedantis iš konsultacijų, mokymų. Išsamesnę informaciją rasite tinklalapyje http://www.verslilietuva.lt/lt/paslaugos/paslaugos-pradedantiems-versla/verslo-pradzios-krepseliai/ 

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.