...

Kaip apmokestinamas prekių iš Kinijos pardavimas parduotuvėje Lietuvoje?

Žinių bazė

2013.07.09

Iš Kinijos per internetines parduotuves nuperkamos prekės (drabužiai, avalynė, aksesuarai), kurios siunčiamos į Lietuvą paštu. Kaip bus apmokestinamos šios prekės muitinėje ir Lietuvoje norint parduoti nuosavoje parduotuvėje, kaip galima būtų apskaičiuoti mokesčių dydį? (Tarkim, 100 prekių po 10 litų kiekvieną = 1000 litų vertės prekės – koks būtų muitų mokestis ir kt. mokesčiai?)

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-07-09 11:47

Klausimas reikalaujantis daugiau konkretumo. Bendruoju atveju, jei iš prekių pardavimo, atėmus išlaidas, lieka pelno – reikės sumokėti pelno mokestį (jei...

Publikavimo data: 2013-07-09 11:47

Klausimas reikalaujantis daugiau konkretumo. Bendruoju atveju, jei iš prekių pardavimo, atėmus išlaidas, lieka pelno – reikės sumokėti pelno mokestį (jei esate įkūręs UAB, IDV arba MB), arba gyventojų pajamų mokestį, jei dirbate su individualia veikla pagal pažymą. Jei būsite PVM mokėtojas, nuo pardavimų-pirkimų skirtumo reikės sumokėti PVM mokestį. Taip pat Jums gali reikėti sumokėti pakuotės mokestį (dydis priklauso nuo to kokioje pakuotėje įpakuota prekė. daugiau informacijos galite rasti http://www.am.lt/VI/index.php#r/1307).

Plačiau apie mokesčius ir muitus galite paskaityti:
https://bznstart.lt/klausimai/mokesciai/112/Kokie-muito-mokesciai-uzsiimant-individualia-veikla-su-pazyma
https://bznstart.lt/klausimai/mokesciai/400/Koks-ismuitinimo-mokestis 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.