...

Individuali veikla ir Paypal pajamos

Žinių bazė

2013.08.21

Situacija tokia:
būtų vykdoma individuali veikla, dirbant internetu – tarptautiniame tinklalapyje anglų kalbos mokytoju užsieniečiams Skaipu. tarkime, viena pamoka kainuoja 10$, ir kiekvieno mėnesio gale susikaupusią sumą tinklalapio savininkai perveda tau į Paypal’ą.

klausimai:
kaip reikėtų apskaityti pajamas per Paypal? kada apskaitoma – ar atėjimo į Paypal’ą metu, ar kai bendra didesnė suma pervedama į LT sąskaitą (čia tampa aktualus ir valiutos kursas skirtingom dienom)? kuo reikėtų grįsti pajamų gavimą – Paypal ataskaitomis, ar išrašinėti kažkokias sąskaitas tinklalapiui (kurios jiems turbūt visiškai neaktualios, nes turi labai daug mokytojų visame pasaulyje ir niekas jiem tų faktūrų nerašinėja)
ar yra paprastas būdas apskaityti pajamas, gautas į Paypal?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Publikavimo data: 2013-08-21 11:02

Sveiki,  susijusį atsakymą į Jūsų pateiktą klausimą galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://bznstart.lt/klausimai/mokesciai/152/Koks-individualios-veiklos-islaidu-ir-pajamu-forminimas Sėkmės!

Ekspertai

Tomas Čepulis

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.