...

Fizinės gerovės užtikrinimo veikla

Žinių bazė

2020.05.19

Laba diena. Noriu teikti fizinės gerovės užtikrinimo veiklą su individualia veikla. Kokie dokumentai man reikalingi? Ar turiu gauti higienos pasą, nors grožio salonas, kurio patalpose ketinu dirbti jau jį turi?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2020-06-05 10:36

Jei planuojate teikti turkiškų pirčių, saunų, garo vonių, soliariumų, liesėjimo ir lieknėjimo salonų bei kt. veiklą, tai galite rinktis individualios...

Publikavimo data: 2020-06-05 10:36

Jei planuojate teikti turkiškų pirčių, saunų, garo vonių, soliariumų, liesėjimo ir lieknėjimo salonų bei kt. veiklą, tai galite rinktis individualios veiklos pažymą, nesteigiant įmonės. Jei visgi planuojate teikti masažo paslaugas, kurios yra priskiriamos licencijuojamoms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms, reikalinga steigti įmonę. Nepaisant to, kad grožio salonas, kurio patalpose ketinate dirbti, jau turi leidimą-higienos pasą, jūs turite kreiptis dėl jo išdavimo, nes išduodant leidimą-higienos pasą yra vertinamos ne tik patalpos, įranga ir kt., bet ir darbuotojų pasirengimas (asmens medicininės knygelės (forma Nr. 048/a) ir panašiai).


Ekspertai

Indrė Kazlauskienė

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.