...

Internetinė parduotuvė ir prekių vežimas iš Lenkijos

Žinių bazė

2020.02.24

Sveiki, norėčiau su broliu atidaryti internetinę parduotuvę, kurioje prekiautume tekstilės gaminiais (pvz. patalynė, rankšluosčiai, dekoras namams). Prekes norime vežti  iš Lenkijoje esančių turgų.
Kokių reikia dokumentų iš pardavėjų? Prekes pirksime už grynus pinigus, nes turguje su banko kortelė atsiskaityti neįmanoma. Ar mums užteks individualios veiklos pažymėjimo?
Ačiū.

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2020-05-08 12:34

Įsigyjant prekes turgavietėje, atsiskaityti galite ir grynaisiais pinigais, tačiau pardavėjas privalo Jums išrašyti sąskaitą-faktūrą ar pirkimo-pardavimo kvitą, kuriuose privalo būti...

Publikavimo data: 2020-05-08 12:34

Įsigyjant prekes turgavietėje, atsiskaityti galite ir grynaisiais pinigais, tačiau pardavėjas privalo Jums išrašyti sąskaitą-faktūrą ar pirkimo-pardavimo kvitą, kuriuose privalo būti nurodytas ūkinės operacijos turinys ir kiti buhalterinės apskaitos įstatyme numatyti rekvizitai. Taip pat iš pardavėjo Jūs turite teisę reikalauti prekių kilmės dokumentų, pardavėjas privalo juos turėti. Patirtų išlaidų, kurioms pagrįsti dokumentų neturėsite, negalėsite priskirti leidžiamiems atskaitymams, t. y. negalėsite deklaruoti kaip savo išlaidų. Jūsų planuojamą veiklą, prekybą internetu, galima vykdyti įregistravus individualią veiklą pagal pažymą, tačiau jeigu veiklą vykdysite ne vienas, o su partneriu (paminėjote brolį), tuomet rekomenduoju apsvarstyti ir Mažosios bendrijos steigimą. Šių verslo formų palyginimą galite rasti mūsų internetinėje svetainėje: https://www.verslilietuva.lt/verslauk/verslo-formos-ir-mokesciai/mazosios-bendrijos-ir-individualios-veiklos-pazymos-palyginimas/

Ekspertai

Indrė Kazlauskienė

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.