Dėl internetinėje parduotuvėje perpardavinėjamų gamintojų prekių

Žinių bazė

2020.06.10

Sveiki. Internetinėje parduotuvėje sukuriama platforma, prie kurios prisiregistravę gamintojai gali prekiauti savomis prekėmis. Prekes išsiunčia pardavėjas, tačiau pirkėjas perveda pinigus ne paradvėjui, o platformai, kuri vėliau atsiskaito su pardavėju pervesdama pinigų sumą likusią po platformos mokesčio, išlaidos mokėjimui atlikti ir pan.

Šiuo atveju platformos sąvininkas (kadangi jis gauna pinigus iš pirkėjo), pirkėjui išrašo sąskaitą, tačiau koks dokumentas turi pagrįsti pardavėjo ir platformos sąvininko santykį? Kas kam išrašo sąskaitą ar kokį kitokį dokumentą nurodantį platformos išlaidas pardavėjui?
Jei pardavėjas neturi individualios veiklos, verslo liudijimo ar kito oficialaus pardavėjo statuso, ar jis gali pardavinėti/perpardavinėti tokias prekes platformoje, kad ir labai mažais kiekiais? Pvz. moterėlė mezga kojines, jų per sezoną parduoda 10 porų per platformą. Ar moterėlė turi turėti verslo liudijimą ar kitą dokumentą? Ar jai platformai turi išrašyti sąskaitą ar kvitą už parduotą prekę?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.