...

Ar vaikams galima prekiauti savo rankdarbiais turguje? Kaip dirbti?

Žinių bazė

2013.11.27

Vaikaidaro rankdarbius, o mokykloje nėra Kaziuko mugės, labai nori juos parduoti, bet nežino kaip. Ar galima vaikams prekiauti turguje? Auskariukai būtų po 2,5 litus. Jeigu ne, tai kur galima prekiauti? Kokia verslo forma tinkama tuomet? O gal mugėse jokio leidimo nereikia?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Augustina Martinėlytė

Teisininkė / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2013-11-27 14:55

Jei ketinate prekiauti, veiklą būtina įteisinti. Prekiauti mugėse ar turgavietėse galima tiek įregistravus individualią vieklą, tiek įsigijus verslo liudijimą. Remiantis...

Publikavimo data: 2013-11-27 14:55

Jei ketinate prekiauti, veiklą būtina įteisinti. Prekiauti mugėse ar turgavietėse galima tiek įregistravus individualią vieklą, tiek įsigijus verslo liudijimą. Remiantis Verslo liudijimų išdavimo gyventojams taisyklių 3 p., gyventojų prašymu išduotame verslo liudijime gali būti įrašomi šie fiziniai asmenys: sutuoktinis, tėvas, motina, vaikas nuo 14 metų, globojamasis, globėjas (rūpintojas), tačiau iš veiklos, kuriai buvo išduotas verslo liudijimas, gautas pajamas turi deklaruoti verslo liudijimą įsigijęs gyventojas. Verslo liudijime nurodyti asmenys turi teisę dalyvauti gyventojo vykdomoje individualioje veikloje, kuriai išduotas verslo liudijimas. Taigi, atskiro verslo liudijimo nereikės, jei vaiko, kuriam yra sukakę 14 metų, tėvai užsiima individualia veikla ar turi verslo liudijimą.

Ekspertai

Augustina Martinėlytė

Augustina Martinėlytė

Teisininkė / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.